Wpis z mikrobloga

@Jarmuzyd
@voor ogólnie to beka z was i innych walczących o dominację PC lub konsol, chcę pograć w strzelankę odpalam kompa chcę w bijatykę/exclusive odpalam konsolę proste, konsola to koszt 1k gry warte odpalenia są może 4-5 w roku więc też ok. 1k i wieczny spór biedaków co lepsze xD

OP mówi prawdę że fpsy na konsole to syf a tutaj jak zawsze przychodzą spierdoxy od mamy z piwnicy i będą się
@okelm84: mam dokladnie takie same odczucie, byla opcja dobry komp do gier albo konsola, wiec wybralem laptop 13,3 i konsole. Horizon, Wiedzmin nawet lepiej niz myszka, aczkolwiek fpsy typu BF1 online to mnie szlak trafil :)
@Dzolejro: ja #!$%@? typowy bialorycerzowy komentarz, zeby sobie plusow nazebrac. xd Przeciez ja tylko sobie hejtuje fpsy na konsolach, a to ze granie na padzie w bijatyki, fify jest lepsze to wiadomo. Nie pyklo
@Dzolejro: czlowieku, napisalem tylko, ze przypomina chinskie bajki. Co w tym zlego? Przeciez japonczycy ogladaja w 90 % anime. Przeciez to czysty fakt. To była odpowiedz własnie do typa, który wysmiewal pcta, wiec to on byl w tym momencie agresorem, a nie ja. No ale ty bedziesz to sobie tlumaczyl i tak inaczej. xd
@sylwke3100: Hmmm gram od 7 lat na konsoli co prawda z FPSów to tylko Call of Duty i niektóre BF'y. Myślę, że kłótnie, którą wywołujesz można porównać do kłotni AUDI vs. BMW, XBOX vs. PlayStation.

W skrócie chodzi tylko o to co kto lubi ;) Dla mnie nie ma nic przyjemniejszego niż rozwalenie się jak król w fotelu trzymając tylko kontroler w ręce i słuchawkę w uchu jeżeli gram ze znajomymi.
Spoko dużo arg za dużo przeciw. Jeżeli ktoś zamierza grać w fpsy na konsoli a ma problem z padem to wystarczy kupić CronusMAX i można do każdej konsoli podłączyć myszkę i klawiaturę. Co do porównania PC do konsol to przewaga konsol jest: grafika do której się idzie przyzwyczaić na tv i kupując w uzywce konsole za 700zl nowej generacji każda gra na niej chodzi. Niestety ale PC chociazbysmy się zesrali nie złożymy
@sylwke3100: @hairsprayking: Ja jestem #pcmasterrace #consolepeasants i #switchpeasant i od lat nie używam myszki jest niewygodna a gram dla przyjemności. Najlepsze że teraz jak gra nie wspiera dobrze pada to nawet się do niej nie zabieram co nie stanowi problemu bo większość i tak jest portem z konsol. A zdecydowanie najlepsze jest że myślałem że Xbox pad jest najwygodniejszy ale grając na Switchu możesz jedną ręką drapać się po jajkach,