Wpis z mikrobloga

@Zydomasoneria: Ja odpisuje do konkretnych ludzi na ich konkretne komentarze - nie na mema.

A czekanie ze spożyciem danego towaru, który i tak za kilka minut będzie kupiony to mentalne niewolnictwo. Podobnie jak stanie na czerwonym świetle w nocy na pasach czy jechanie zgodnie z bezsensownym ograniczeniem prędkości...

Aha. No Tyś dopiero wolny człowiek. Kiedy do Liberlandu wyjeżdzasz?
  • Odpowiedz
@klokupk: Wiesz ile takiego towaru nie było skasowane bo np. seba zapomniał ze brajan zjadł bułkę i zostawił na półce po drodze?


I to już jest nosaczenie. Raz mi się zdarzyło że zapomniałem wspomnieć o tej bułce - wróciłem do sklepu i poprosiłem o doliczenie. Aż taki problem?

To się tyczy zwykłej kultury osobistej - obgryzione bułki na taśmach, naświnione na sklepie bo dziecko zjadło pół bułki i już nie chce to wpierdzielić między
  • Odpowiedz
@max1983 to chyba nie jest trudne do odgadnięcia kto ma adhd i roszczeniową podstawę - ten co cierpliwie czeka i je dopiero po zapłaceniu, czy ten co musi zjeść tu i teraz, bo "umrze"?
  • Odpowiedz
@ediz4:

Wiesz ile takiego towaru nie było skasowane bo np. seba zapomniał ze brajan zjadł bułkę i zostawił na półce po drodze?

Argument typu "ta dzisiejsza młodzież to się po tym alkoholu tylko awanturuje i śmieci, zakażmy picia pod chmurką".
  • Odpowiedz
ja można jeść przed zapłaceniem?


@mmws: Nie byłeś nigdy w restauracji? ( ͡ ͜ʖ ͡)

I nie, nie chodzi mi o "Restaurację McDonalds"...
  • Odpowiedz
@dob3k:

Jak odlozysz to odstepujesz od sfinalizowania. Czego nie rozumiesz? Nie kazda umowa konczy sie sfinalizowaniem...

Głupoty wygadujesz kolego. Poproszę podstawę prawną.

Ooo to jest wlasnie to o czym mowie. Narzucanie kompleksow. Bo Polacy to idioci, tylko im pozwol na to, to rozniosa sklep i beda wszyscy zrec zanim dojda do kasy. Absolutnie nie mozna im na to pozwolic, bo kretacze i cebulaki beda przychodzic sie nazrec. Takie masz niskie zdanie o swoich rodakach? Ze tylko przymkniesz na chwile oko i beda kradli na potege i bedzie trzeba za
  • Odpowiedz
@ediz4: Muszę to napisać. #!$%@?. Jeżeli myślisz że złodziej będzie "wykorzystywał" fakt przyzwolenia na jedzenie batonika przed zapłatą to powiem tylko tyle że ma na to #!$%@?. W hipermarketach nie jesteś w stanie pilnować wszystkiego i nawet jeśli ktoś coś ukradnie to tego nie zauważysz. A #!$%@? się do uczciwych ludzi bo zjedli batonika i ZAPŁACILI jest cebulactwem i prostactwem. Na stacji paliwowej idziesz i płacisz za tankowanie przed czy
  • Odpowiedz
Umrze z głodu przez te 5 minut?


@mmws: Będąc głodnym robi się mniej racjonalne zakupy - kupuje się więcej niepotrzebnych rzeczy. Jest się też bardziej nerwowym i ma się większą skłonność do ignorowania innych klientów. Zaspokojenie pierwszego głodu przed rozpoczęciem zakupów rozwiązuje ten problem.
  • Odpowiedz
Ludzie dorosnijcie. Juz mi sie rzygać chce od czytania tych wielkich afer o to co wolno co nie wolno. No wielki skandal bo ktos zjadł i zaplacil. Nikt w normalnym świecie nie daje o to yebania, baba przy kasie nabija on zaplaci i kazdy pojdzie w swoja strone. Ale na portalu dla autystykow którym mama robi zakupy bo wstydza sie porozmawiac z kasjerką, wielka afera na 170 komentarzy. XDD z kogo beka
  • Odpowiedz
@GBogusz: @bialy_wilk: a co ma zrobić ochroniarz? Wyobraźcie sobie, że wszyscy naglę zaczną jeść co popadnie w takim sklepie... Wystarczy, że co drugi nie zapłaci i jak im udowodnisz?


@Ranger: jeśli to będzie problemem dla sklepu, to wprowadzą zasady które takie podjadanie zabronią/utrudnią i tyle.
Na szczęście społeczeństwo jest w przeważającej części normalne, nieraz widywałem jak ludzie się wracali do sklepu bo zauważyli że kasjerka przeoczyła
  • Odpowiedz
Argument typu "ta dzisiejsza młodzież to się po tym alkoholu tylko awanturuje i śmieci, zakażmy picia pod chmurką".


@Dutch: Niestety mylisz pojęcia. Nikt tu niczego nie chce odgórnie zakazywać. Niech każdy sklep sam oceni co mu się opłaca. Kiedyś za komuny to sprzedawca traktował klienta jak śmiecia, teraz klient może nasrać na środku i go jeszcze przeproszą. Z jednej skrajności w drugą.

#!$%@?. Jeżeli myślisz że złodziej będzie "wykorzystywał" fakt przyzwolenia na jedzenie batonika przed zapłatą to powiem tylko tyle że ma na to #!$%@?. W hipermarketach nie jesteś w stanie pilnować wszystkiego i nawet jeśli ktoś coś ukradnie to tego nie zauważysz. A #!$%@? się do uczciwych ludzi bo zjedli batonika i ZAPŁACILI jest cebulactwem i prostactwem. Na stacji paliwowej idziesz i płacisz za tankowanie przed czy po? Jak po to niestety ale jesteś
  • Odpowiedz
@sobakan: Jestem w szoku ile ludzi popiera #!$%@? żarcia przed zapłaceniem. Zróbcie sobie jeszcze kanapkę na miejscu i otwórzcie browarka. Zwykły brak kultury i tyle


@Talaj: zwykła czynność, do której jakieś ameby się #!$%@?ą.
  • Odpowiedz
@aks_762: rynek instrumentów finansowych? Nie, wystarczy, że umowa i obowiązek zapłaty są znane obu stronom. Mieszkanie tez najpierw zajmujesz, a dopiero potem informujesz dewelopera, ze będziesz je spłacał?
  • Odpowiedz
@enron Zadziwiajace jest jak wielu ludzi jest odmiennego zdania niz Ty. Mysle ze to musza byc trole, nie, mozna byc takim ciasnym mózgiem przeciez. Pewnie jakby sie dowiedzieli ze latam do sklepu 100m od domu w dresach/szlafroku (latem) to by mnie psychopata nazwali xD
  • Odpowiedz
No i o co ten ból. Normalne zachowanie uczciwych ludzi, a jak ktoś ma dziecko to tym bardziej rozumie.

nie wiem co w tym dziwnego. W UK to normalka. Poza tym nosacz powiedział o tym więc git

Elegancko podsumowali mema a piwniczaki w życiu chyba w życiu z piwnicy nie wyszły typowy wykop jest typowy
  • Odpowiedz