Wpis z mikrobloga

Ostatnio coraz częściej na wykopie ludzie piszą o chamstwie, którym wykazują się osoby świadczące im usługi. Sama chciałabym w tym wpisie przestrzec przed firmą Wira-bus, która przewozi ludzi na trasie Stalowa Wola - Lublin. Sytuacja z dzisiaj, godzina 12:47. Podjeżdża bus, kierowca widocznie #!$%@?. Jakiś człowiek pyta "pan na Lublin?" Ok, głupie pytanie, ze względu na wystawioną tablicę, jednak odpowiedź kierowcy "Nie, #!$%@?, Rzeszów. Tablicy #!$%@? nie widzisz?!" zszokowała mnie. Muszę tu dodać, że bilet studencki, który kupuję, kosztuje 13 zł. Miałam całe 20 zł i 3 zł luzem, toteż na miłą prośbę kierowcy "drobnymi #!$%@? płacić" powiedziałam, że mogę dać 3 zł co najwyżej, to całą dyszkę mi odda. Ale mu "#!$%@? nic to nie da". Co rusz popędzając wszystkich słowami "szybciej #!$%@?, wchodzić" sprzedawał kolejne bilety. Dziewczyna wyliczyła drobne i podała mu prosząc o ulgowy bilet do gdzieś tam.
- Dziecko niepełnosprawne?
- Słucham? Dlaczego?
- Takich drobnych to ja #!$%@? nie chcę, po 20 groszy #!$%@?
Na zakończenie jakże miłego procesu kupowania biletów zaczął się drzeć, że "co wy #!$%@? śpicie o tej godzinie? Jak ja mam #!$%@? pracować, ja #!$%@? przyjeżdżam to macie wsiadać i #!$%@? jechać"
Żałuję, że tego nie nagrałam, jednak byłam w zbyt dużym szoku najwidoczniej. Z takim bucem nie spotkałam się nigdy, a dużo chamów już na drodze spotkałam. Gdybym tylko miała inną alternatywę w życiu nie wsiadłabym dzisiaj do tego busa.
#lublin #stalowawola #patologiazewsi #patologiazmiasta
  • 34
@MangoZjem
@Jade Jak tylko będę na miejscu to nie omieszkam o miłym kierowcy poinformować właściciela, bo to przechodzi ludzkie pojęcie. A ja swego czasu uważałam, że jak ktoś na moje "Dzień dobry, proszę, dziękuję, do widzenia" nic nie odpowiada to jest chamem. xD

@SpokojnyPan Tak jak napisałam, nie miałam innej opcji dojazdu. A sądząc po jego zachowaniu jeszcze by mnie #!$%@?ł z tego busa na zbity pysk. Nawet facet będący mniej więcej
Takie osoby nie powinny mieć pracy, w której w jakikolwiek sposób trzeba się komunikować z drugą osobą. Do tego osobnika pasowałaby idealnie wypowiedź kapitana Wagnera "Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić pańskie postępowanie."
Wyobrażacie sobie takiego przedstawiciela handlowego? "Szybciej #!$%@?, ja mam klientów pozyskiwać, a nie stać tutaj i czekać #!$%@? wie na co."