Wpis z mikrobloga

jezuchrystu, co mi się wyświetliło na linkedinie:
Koleś z Ukrainy ma 14 lat doświadczenia w grafice, a chce zarabiać 3000 netto xddddddddddddddd

Mam obawy co do rynku profesjonalistów we Wrocławiu w niedalekiej przyszłości, jeśli ludzie z Ukrainy będą chcieć pracować z takim doświadczeniem za takie pieniądze, to za każdego z nas znajdą kogoś w nasze miejsce ¯\_(ツ)_/¯

#wroclaw #praca #grafika
Reepo - jezuchrystu, co mi się wyświetliło na linkedinie:
Koleś z Ukrainy ma 14 lat ...

źródło: comment_ENmdDGaXd3V8OmuArztKDmISNXqvvzE8.jpg

Pobierz
  • 148
  • Odpowiedz
@Reepo: imo może ma ograniczone możliwości pobytu jak nie ma pracy, da niższą stawkę to szybciej i więcej znajdzie ofert a potem będzie negocjował i wybierze tą firmę która dała najwięcej
  • Odpowiedz
zwykle jak ktoś mnie poprawiał to był to jakiś rodak z zespołu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Reepo Bo Anglicy mają większą kulturę osobistą. W rzeczywistości mówisz dla nich w języku broken english.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Errad już poinformowany dawno przez wiele ludzi na LinkedIn, tam dyskusja równie długa jak tutaj, także no niezłą bombę postawił i patrz jaki rozgłos ma xD
  • Odpowiedz
@Reepo: Wypokowi programiści kochają Ukraińców bo jeszcze nie zaczęli IMzajmować miejsc pracy. Jak zacznie się ich najazd na IT, to szybciutko zmienią zdanie....
  • Odpowiedz
@Reepo: gorzej jeśli miał na myśli brutto pisząc 2999zł
w pierwszej chwili nie zajarzyłem o co chodzi jak przeczytałem stawkę, pomyślałem że chyba na tydzień, ale wróciłem do tekstu że ma pobyt czasowy i zaświtało że wschodni obywatel.
  • Odpowiedz
no ja nie podważam jego umiejętności, wygląda, że koleś jest serio ogarnięty i powinien dostać pracę tak o, ale ajajjajajjaa Ukraińcy z doświadczeniem powinni się cenić bo inaczej może być problem w niedalekiej przyszłości


@Reepo: Wiesz, że brzmisz jak janusz taksówkarz krytykujący ubera i ukraińców w taksówkach?
  • Odpowiedz
@Reepo: Nie rozumiem po co sie tak skupiasz na tych nastu latach doswiadczenia.
Sam staz nie definiuje umiejetnosci i przydatnosci w pracy grafika.

Oczywiscie majac wybor wole osobe doswiadczona, niz zoltodzioba, bo zazwyczaj lepiej ogarnia prace w zespole, zrozumie briefa, wie o co zapytac i pewnie niejedno przezyl, wiec potrafi zarzadzac swoim czasem.

Przejrzalem bechance i nie powiem, ze jest zle, ale tez nie powala. Konkurencja dla tego czlowieka sa dzieciaki zaraz po studiach i czeka go pozycja zwyklego klepacza
  • Odpowiedz
  • 0
@etimeel: No ja to obstawiam właśnie, IMO 3k to takie dobre na start we Wrocławiu jak mieszkasz w pokoju jednoosobowym, wtedy jakieś 2k masz na przeżycie, więc zaoszczędzisz nawet, ale no moje zdziwienie jest posądzone tym, że ma tyle doświadczenia
  • Odpowiedz
@Reepo: Wygląda na to, że szuka pierwszej pracy u nas, więc musi czymś zachęcić. Ceną najprościej. Popracuje rok, złapie doświadczenie w kraju i imo wyskoczy do normalnych stawek rynkowych.
  • Odpowiedz