Wpis z mikrobloga

@Kusar: Nie chodzi o wyśmiewanie, a raczej poradę. Jeśli np Twój znajomy będzie chciał kupić jakiś samochód to zaproponujesz mu jakiegoś gruza, a po zakupie powiesz, że takiego chciał to kupił? Nie poleca się produktów słabej jakości. Takie jest moje zdanie.
@Increev: W przypadku takich produktów raczej nie chodzi o jakość tylko o prestiż. Skoro już porównujesz to do samochodów to powiem, że tak samo jest np. z maserati. Wielu ludzi uważa je za prestiżowe etc. ale tak naprawdę jakość jest gówniana.
@trejn: zegarek dla najbardziej zakompleksionych, którzy muszą mieć pewność, że ich sikor zostanie dostrzeżony - dla mnie szczyt obciachu jeśli nie masz do niego łapy jak bochen chleba - patrz zdjęcia zamieszczone w tym wpisie powyżej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@trejn: Do niedawna żyłem w nieświadomości że te zegarki są zwane majtkowcami, kanał TikTalk się kłania bardzo fajny swoją drogą. Nie zgadzam się z nim(gościem z TikTalk) trochę że przepłacamy za majtkowce bo towar jest tyle warty ile jesteśmy w stanie za niego zapłacić a to że prestiżowe firmy robią praktycznie wszystko na jedno kopyto z zajebistym mechanizmem którego nie widzimy a chcemy mieć nietypowo wyglądający zegarek to sorki ale taki