Wpis z mikrobloga

Ale dzisiaj mnie coś strzelilo XD zawiozlem babcie do lekarza, wysadzilem ją przed parkingiem, wystawiłem chodzik i musiałem zaparkować. U lekarza były 4 miejsca + 1 takie duże dla niepełnosprawnych ale zajęte przez jakąś malutka skode fabie a ja jeżdżę dość dużym audi a6 w limousine. To ja się ustawiłem tak między tą Skoda a drugim samochodem, bo miejsca starczyło. No położyłem kartkę z tym zaświadczeniem o niepełnosprawności i z tej Fabii wychodzi typek i z buntami do mnie NO I JAK TU MA KTOŚ #!$%@? WSIĄŚĆ. No to mówię grzecznie że wyjedzie Pan i sobie kto będzie chciał to wsiadzie. NO ALE TROCHĘ KULTURY. Ja spojrzałem do niego za szybę, karteczki brak. I TEN FRAJER CHCE MNIE KULTURY UCZYĆ XD.
(J)a: a zaświadczenie gdzie pan ma?
(F)rajer: Gówno to Pana interesuje.
J: No mnie nie ale myślę że policję zainteresuje.
Wyjąłem telefon. No w zasadzie tyle. Facet tak ruszył tą Fabia z miejsca XDD za te 500 zł zatankowal by tą skode do pełna ze dwa razy więc pewnie było mu szkoda XD wyjechałem za nim ale zaraz postawiłem się na tym miejscu dla niepełnosprawnych. I on wtedy do mnie
F: #!$%@? zero #!$%@? jakiejkolwiek solidarności, nie ma gdzie zaparkować i jeszcze buntuja się #!$%@?. Kiedyś to człowiek parkowal gdzie chciał i jak chciał a teraz to ta młodzież myśli że im się #!$%@? należy
To był prawie dokładny cytat co powiedział ten pan XD nie mówił R więc musiałem trochę przerobić. Serio nie wiedziałem że w #bialystok mieszka takie bydło komunistyczne XD #truestory #coolstory #polak #takbylo
  • 14
  • Odpowiedz
@twinzpl: Staram się być wyrozumiałym dla ludzi. Każdemu może zdarzyć się #!$%@? stanąć i nie zauważyć albo człowiek się spieszy i nie ma czasu poprawić itp.

Ale ludzi, którzy świadomie #!$%@?ą rzeczy, które wkurzają resztę społeczeństwa, bo oni są panami tego miasta albo takich, którzy pyskują zamiast przeprosić i naprawić błąd – #!$%@?ć prądem.
  • Odpowiedz
  • 1
@r4do5 powiedz mi jak można nie zauważyć, że się #!$%@? stoi? I ile zajmuje poprawienie zaparkowanego auta? 20 sekund czy 20 minut?
  • Odpowiedz