Wpis z mikrobloga

@self-aware: Uwielbiam trollować nagabujących mnie ludzi na mediach społecznościowych. Największy festiwal #!$%@? to starsi, łysiejący Panowie, którzy myślą, że trafili na dziewczynkę z daddy issues. Zanim przylepicie mi łatkę ''atencjuszki'' podkreślam, że w pierwszej wiadomości grzecznie odmawiam i sygnalizuję, że nie lubię trwonić czyjegoś i swojego czasu. Jeśli ktoś nie rozumie, a mnie się nudzi - dostosowuję się do Jego poziomu . Dobrze zrobiłam?( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS. Przepraszam za mało profesjonalne obrobienie skrinów na paincie :((( #tinder
Pobierz self-aware - @self-aware: Uwielbiam trollować nagabujących mnie ludzi na mediach społ...
źródło: comment_Ak0cjDHwfTitlrg2iBe5qMzgrjcSaoaM.jpg
  • 12
@self-aware: xD good one, ja od jakiegoś czasu za to troluję w drugą mańkę. Wyraźnie piszę o wymaganiach "kobieta zaczyna się od C i kończy na 55kg" plus kilka innych szablonowych zdań i czekam gdy wybije szambo. W mojej okolicy niewiele, ale czasami zdarzają się takie co szukają sugardaddy i nie spełniają sugar wymagań :P
@self-aware: Nie rozumiem gości, którzy zarywając do jakiejś babki przez neta piszą wiadomości okauzjąc jakimi to nie są narcyzami. Przecież #!$%@?ąc o nieszablonowym spotkaniu i schemacie randki i tak wszystko sprowadza się do szablonowego spotkania i standardowego schematu. Pytania niczym rozmowa o pracę? Jeśli tematy nie siadają i osoba, z którą rozmawiamy nie jest skłonna do konwersacji i się nudzi, to właśnie rozmowy o kimś są szablonowym schematem, gdzie wypytujemy o