Wpis z mikrobloga

Dobra, wychowałem się na GTA 1, przeszedłem GTA 3, 4, 5. Nie grałem nigdy w "dwójki", vice city , san andreas, uj wie co. Czy te części są jakoś ze sobą powiązane, że trzeba grać w określonej kolejności, czy to jakieś osobne historie? Albo polecacie sami "najpierw to, potem to"?
Od razu zapytam - jakieś mody "uszlachetniające", czy czysta rozgrywka?
#gta #vicecity #sanandreas #gtavicecity #gtasanandreas #gry #grypc #pcmasterrace
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RRybak: 1 i 2 sobie odpuść, bo się umęczysz (chyba, że cię kręci retrogaming).
Jak można grać w 3 a nie zagrać w VC i SA nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RRybak: Nie są ze sobą powiązane, jest to jakby nie patrzeć jedno uniwersum, więc są w każdej części jakieś nawiązania do innych, ale historie są całkowicie odrębne.
  • Odpowiedz
@ufo99:
@Slacky: grałem w jedynkę, potem nagle trójkę, która - szczerze mówiąc - sporo mnie w-------a, niż zabawiała. Na czwórkę miałem za słaby sprzęt i nadrabiałem po latach.
Jedynka to była zupełnie inna rozgrywka, nie wiem do czego się przypieprzasz, topview, to nie żadne późniejsze eksperymenty z 3D
  • Odpowiedz
@RRybak: Nie zdążyłem wyedytować - w SA znajdziesz nawiązania i do GTA 3 i do VC, ale są to pojedyncze akcje i nie ma się co na nie napalać, raczej takie "oczko" puszczone do fanów serii.
Tak jak muzyka na początku VC to nawiązanie do GTA1

ufo99 - @RRybak: Nie zdążyłem wyedytować - w SA znajdziesz nawiązania i do GTA 3 i do...
  • Odpowiedz
Jedynka to była zupełnie inna rozgrywka, nie wiem do czego się przypieprzasz


@RRybak: ja się nie przypieprzam i parę miesięc ograłem po raz kolejny [GTA 1]( https://www.wykop.pl/wpis/22472797/na-my-abandoware-znalazlem-pierwsze-gta-z-dodatkam/) parę miesięcy temu.


Ale wiem, że fani GTA w 3D nie łykają starszych części (co mnie wcale nie dziwi). Dosowa wersja GTA 1 działa chyba zbyt szybko na nowych PC i jest przez to niegrywalna. Rockstar parę lat temu wypuścił za darmo
  • Odpowiedz
@RRybak: :D
Seriioo pominąłes vc i sa? Panie, tam to był klimat.
Jak grałem u kumpla na pc w 2 to jaralem się jak niewiem co, rolety opuszczone, dwoje dzieciaków i fun taki, że przeżywałem jeszcze że dwie godziny po powrocie do domu :)
Jak już miałem swojego PC i wyszła GTA 3, oczy wywaliło z orbit... W międzyczasie gra życia Mafia od Czech 2K, Vajs Siti i SanAdres to urwana pupa i godziny rozgrywki.
Do 4 miałem za słabego PC i pograłem dopiero jak konsole kupiłem. Jak wyszła 5 to cisnąłem dniami w
  • Odpowiedz
@RRybak: Ogólnie seria dzieli się na trzy uniwersa, nie powiązane ze sobą.
Uniwersum 2D - GTA1, dodatki do GTA1 i GTA2. Te części nie są fabularnie zbytnio powiązane.
Uniwersum 3D - GTA3, Vice City, San Andreas, Liberty City Stories, Vice City Stories, Advance. Każda część to osobna fabuła i można je przechodzić w dowolnej kolejności, ale w każdej grze są nawiązania do wydarzeń z innych części i sporo postaci pojawia
  • Odpowiedz