Wpis z mikrobloga

Odnośnie tego, sytuacja i zdjęcie z dzisiaj.

Jadę, z przeciwka jedzie tir i zaczyna z niego lecieć lód na samochody jadące za nim i na mnie. Już raz oberwałam tak, że maska i zderzak były do wymiany. Zawracam na skrzyżowaniu, na którym leży pełno lodu. Dosłownie pełno, nic tylko brać łyżwy i śmigać.

Gonię tego tira, cały czas z niego leci lód, ludzie zjeżdżają na pobocze i na sąsiedni pas, żeby nie oberwać. W końcu wyprzedzam gwiazdora, zaczynam hamować, po dłuższym czasie nasz gwiazdor w końcu stanął. Razem ze mną zatrzymało się pięć aut, każdy zaczął krzyczeć na biednego kierowcę. Droga przez moment była całkowicie zablokowana, bo auta stały na całej szerokości, żeby uniemożliwić mu odjechanie.

Dzwonię na policję, miły pan przyjął zgłoszenie, podałam mu wszystkie dane. Policja jedzie.

Pan tirowiec stwierdza, że nie ma czasu na takie głupoty (!) i wsiada do swojego wozu z zamiarem odjechania, jednak chyba ktoś mu przez telefon dobrze poradził i nie pojechał. W zamian za to wysiadł i zaczął robić mi zdjęcia, żeby "pokazać kolegom na kogo mają uważać". Uśmiechnęłam się najładniej jak potrafiłam :)

Nie było żadnego tłumaczenia, że nie odśnieżył BO NIE MA GDZIE I NIE BĘDZIE NARAŻAŁ SWOJEGO ŻYCIA WCHODZĄC NA NACZEPĘ, CO JEST WBREW PRZEPISOM BHP (czyli nie był into wykop). Miał pretensje o to, że nie zatrzymałam go kilometr dalej, gdzie zaczyna się teren zabudowany, "bo tam i tak bym zwalniał". Zupełnie nie rozumiał, że z każdym przejechanym przez niego metrem prawdopodobieństwo, że ktoś zginie, wzrastało.

Czekając na policję pan zaczął potrząsać plandeką, żeby jak najwięcej lodu spadło.

Policja przyjechała, tirowiec jest biedniejszy o 300 złotych. 0 punktów karnych.

Sami oceńcie, czy jest to kara adekwatna do zagrożenia życia, jakie stworzył.

#czujedobrzeczlowiek bo może ktoś dzięki tej akcji uniknął obrażeń, śmierci, albo uszkodzenia samochodu

#polska #ciezarowki #tir #kierowcy #logistyka #transport #zima
sandracze - Odnośnie tego, sytuacja i zdjęcie z dzisiaj. 

Jadę, z przeciwka jedzie...

źródło: comment_fH1umTv1kuRe5WjGf0tjAj2j7Ai5Vwya.jpg

Pobierz
  • 146
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (214)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @pavloooo @wojtuswww @Orion1988 @w_t_d @HenroS @RageBachus @lolek32 @AionSama @angry_chinchilla @ziele1985 @naivor @pierzak @BoskiZenon @zarowka12 @krytykujacy_zrzeda @WyznawcaCzarnegoOkienka @kapitan_bomba @Pawel4freak @mirek_januszy @ulv @zooshi @Zlomiarz1 @Seba_z_Centrum_Dowodzenia_Swiatem @a-unit @NuclearBlast @satanasluciferi @sunnycoast @detalite @Twinkle @magtax @eXsio @KosmicznyMops @
@sandracze cóż jako że wtedy się mocno wypowiadałem i teraz coś powiem. Tutaj mamy typowo przykład kierowcy (pewnie koło 40tki miał lub więcej) który miał w to #!$%@?. Bo jak coś od dołu chociaż popróbują to się lodowisko nie robi ale zagrożenie jest. W skrócie gościu miał #!$%@? w ten temat więc dobrze że miał mandat
Do panów tirowców,


@Freakz: czemu do panów tirowców? Tirowiec ma miec, wiedzieć, umiec i robić. Wszak jest od robienia jak dupa od srania. I przeciez gowno kogo obchodzi jak.

Jak bezpiecznie pozbyć się tego lodu z dachu naczepy?


Nie spotkałem idealnej metody. Najlepsza to chyba te nieszczęsne rusztowania/podesty których na całą Polskę jest sztuk chyba raz.

drabina i zwalasz


@BabyBuns: ...się. I masz przesrane u BHPowca i pracodawcy za złamanie