Wpis z mikrobloga

Ci pośrednicy nieruchomości to są jednak ..uje czasami... Dziś na ten przykład koleżanka z #pracbaza poprosiła mnie, żebym ją podrzucił na oglądanie mieszkania do wynajęcia, bo jej się akurat auto popsuło. No to jedziemy na drugi koniec #torun , trzeba sobie pomagać wszak. Przyjeżdżamy na miejsce, całkiem fajne mieszkanie 3-pokojowe, cena przystępna - koleżanka zadowolona już chce umowę podpisywać, a wtem: "Ale jeszcze taki drobny szczegół, zapomniałem na początku powiedzieć. Bo tutaj ten jeden pokój jest wyłączony z użytkowania, gdyż syn właściciela wpada czasem na weekendy i tutaj nocuje. Ale to spokojny chłopak, także nie będzie problemu z nim, hehe.". No super oferta, bulwo, obcy chłop sobie może włazić na chatę praktycznie kiedy chce, zajebista prywatność w cenie raptem o nędzne 200 PLN niższej od podobnych mieszkań wolnych od takich "lokatorów z doskoku" - tak mniej więcej powiedziałem temu ejdżentowi. Niech ginie ciul jeden, takie info to powinien podać w ogłoszeniu albo podczas rozmowy telefonicznej, a nie dopiero na miejscu. Ale pewnie wiedział, skubany, że ciężko mu będzie frajera znaleźć na taki układ (gdyby to mieszkanie było za połowę normalnej ceny, nawet za 2/3 to spoko), więc liczył, że na żywo kogoś namówi. Nie szanuję takich postaw absolutnie i tępię kiedy tylko mogę. ( ͡° ʖ̯ ͡°) #nieruchomosci #januszebiznesu #oszukujo
grafikulus - Ci pośrednicy nieruchomości to są jednak ..uje czasami... Dziś na ten pr...

źródło: comment_fYchbagW5umsJJ2T65TsR4iEM9toS2q7.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grafikulus: Na studiach, do wynajmowanego mieszkania moich kumpli wpadal bez zapowiedzi jego wlasciciel - zeby sie odlac, albo wysrac...

I przy okazji rzucal okiem na chate. A moze przychodzil tylko rzucic okiem, a przy okazji zawsze lal, albo sral?

Co by nie bylo, to kawal Janusza.
  • Odpowiedz
tak to jest jak sie wybiera agencje typu dziura w dupie zamiast renomowanej. a ja jestem pośrednikiem i wiem jak to jest i z wami klientami też k---a wcale nie lepiej.


@festiwal_otwartego_parasola: tyle historii się nasłuchałem o pośrednikach i agencjach, że nie wiem czy są uczciwe i jak w ogóle miałbym znaleźć igłę w stogu siana.
  • Odpowiedz