Wpis z mikrobloga

ale redukcja wymaga dyscypliny i minimum rozumu - dlatego jest taka ciezka. Taka prawda :(


@DywanTv: Sorry ale to właśnie redukcja jest łatwa... (może poza końcową fazą gdy schodzimy naprawdę nisko z BF-em)
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Co w niej latwego? Musisz odmowic sobie podstawowej rzeczy - wystarczajacej ilosci pozywienia, musisz liczyc zapotrzebowanie i makrosy - ja mam ogromny problem, zeby byc na deficycie, za to na plus to moge wejsc w trzech posilkach bez problemu. Jesz mniej, jesets slabszy, a musisz cwiczyc tak samo mocno.

A masa? Albo liczysz kalorie i zresz jak swinka albo tylko zresz jak swinka, wtedy cwiczenia to sama przyjemnosc, maksy
  • Odpowiedz
  • 30
@DywanTv kobiety wolą ulanych wielkich chłopów, a nie jakichś wychudzonych szczurów. Poza tym poziom bf poniżej 25% jest niebezpieczny dla zdrowia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DywanTv: Może z perspektywy początkującego tak to wygląda. Ale dla osoby zaawansowanej i zdyscyplinowanej odpowiednie trzymanie diety itd jest bardzo łatwe. Trening na redukcji także ma mniejsze znaczenie, bo efekt i tak będzie przez deficyt kaloryczny.
Widocznie nie masz ani dużej masy mięśniowej ani konkretnych wyników, bo wtedy wiedziałbyś ile trwa i kosztuje budowanie siły i masy, i że redukcja przy tym to pikuś.
  • Odpowiedz
@DywanTv: Nie byc moze tylko po prostu jestes jeszcze mały. Makro na redukcji?
Obcinam wegle i waga leci na łeb. Redukcja jest latwa i przyjemna. Je sie po prostu mniej.
Masa jest o wiele bardziej klopotliwa. Jezeli twierdzisz ze jestes w stanie opedzic 3 posilkami cale zapotrzebowanie, to wtedy faktycznie redukcja moze byc malo przyjemna. Ja mam teraz na masie 6-7 czystych posilkow i jest to klopotliwe.
  • Odpowiedz
@bst: o jejku, straszne. Nikt Cię nie zmusza do trzymania czystej michy, to jest wybór który dostajesz gdy wchodzisz na masę. Na ostrzejszej redukcji nie ma takich luksusów i albo jesz czysto (co jest #!$%@? gdy jesteś do tego zmuszony) albo głodujesz bo akurat wpakowałeś całe zapotrzebowanie dzienne w ciągu 2 godzin za pomocą węgli i tłuszczu. Masa to najprzyjemniejszy etap budowania sylwetki bo przynajmniej nie siada tak na banie
  • Odpowiedz
@bst: ale w sumie to wynika z tego, że człowiek zawsze goni za tym czego nie ma, a swoje trudy zawsze uważa za większe od innych. Ja jestem endo i wolałbym być ekto, a znam takich co chętnie by się ze mną zamienili bo "oni mają trudniej". ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@Sakazuki zawsze jem czysto. Nawet na masie chce widziec swoje miesnie brzucha. Wiec sa to duze ilosci wegli zlozonych, miesa, wazyw. A do pozygu.
  • Odpowiedz
  • 0
@DywanTv jakies 105kg wagi, martwy 250x4, hantle siedzac 40kgx15, lawa skos robie 8 serii po 8 100kg. Siady 10x10 140. To wyniki z teraz. Jestem juz za stary na typowe maksowanie :)
Ale kusi mnie zeby zrobic cykl silowy tylko ze pewnie znowu cos trzasnie.
  • Odpowiedz
  • 0
@DywanTv w sumie jakies nascie (18) lat. Pierwsze 5 sumiennie i intensywnie i czysto. Pozniej z przerwami i bez diety zjechalem do 74kg. I teraz od jakis 3 lat znowu z dieta.
  • Odpowiedz