Wpis z mikrobloga

Jak ja kisne z pracownikow biedronki. Tak gegali "wolne niedziele", ze niby im sie nie chce robic i popierali ustawe handlowa, a teraz biedronka oszukala system i bardziej ich wyruchala niz bylo wczesniej. Hahahaha o k---a jakie to piekne xD

#heheszki #biedronka #dobrazmiana
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@desygnat: w c--j nie kumam co ma ten zakaz zmienic. Niby zeby isc do kosciola i zajac sie rodzina, no ale...

Ja ide do kosciola, a potem na zakupy po paczka do kawy. Co za k---a roznica, zamkniety sklep nie sprawi ze pojde do kosciola.

Wolne? No spoko, a jak go beda polaki robaki spedzac skoro zawsze robili to idac na zakupy czy tam z gowniakiem gdzies na
  • Odpowiedz
@davidero69: o czym Ty mówisz? prawdopodobnie żaden pracownik biedronki nie narzekał na możliwość pracy w niedzielę. większość pracowników biedr to osoby w średnim wieku, bardzo potrzebujące pieniędzy bądź też osoby na dorobku. większym problemem jest wieczny "brak rąk do pracy", tzn. kierownictwo specjalnie zatrudnia za mało osób, tak aby zatrudnieni zawsze mieli pełne ręce roboty, ale oczywiście lepiej z jakimś gównianym populizmem wyskakiwać niż zwalczać prawdziwe problemy.
  • Odpowiedz
@davidero69 zwłaszcza, że całkowity jest tylko w tych najbogatszych krajach xd ogólnie to ja jak miałem coś fajnego sobie kupić to musiałem jechać do Krakowa(Ikea, jakieś lepsze elektroniczne itp) i tylko w niedzielę mogłem bo mam daleko xd a skoro nie będę mógł(a pewnie dużo ludzi tak robi) to nie będę jeździł xd nikt nikomu w handlu robić nie kaze, a wygląda to tak jakby kasjerki tam za kare robiły jak
desygnat - @davidero69 zwłaszcza, że całkowity jest tylko w tych najbogatszych krajac...

źródło: comment_Te67nZxxdFCvimLBGKu5MgpUiFKwuc8j.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Dziennik Gazeta Prawna informuje, że pracownicy „Biedronki” będą musieli stawiać się w sklepie o 0:15 w nocy z niedzieli na poniedziałek. Menadżer ds. Relacji Zewnętrznych Jeronimo Martins Polska S.A. Justyna Rysiak twierdzi, że na razie oficjalne rozwiązania nie zapadły,


@Merk1: to chyba ktoś nie doczytał. wg Dziennika BĘDĄ MUSIELI, a wg biedronki rozwiązania nie zapadły.
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1: czytaj dokladnie wpis. Biedronka poleciala dalej do przodu i PR biedry powiedzial, ze bedzie syatem 3 zmian i juz w soboty zaczna gibac w nocy, a w niedziele wykladanie towaru, noca pieczenie xD w koncu handlu nie bedzie, ale do roboty normalnie hahaha
  • Odpowiedz
@desygnat: no i to jest najpiekniejszy paradoks. Chciec wolnej niedzieli by spedzac z rodzina, a skonczy sie na klotniach bo beda sie kisic przed tv w domach, albo na kompach xD

Zamiast rodzinnie wyjsc tak jak piszesz na jakies akcje w galeriach, to teraz bedzie smrod, a biedronka dalej do roboty xD
  • Odpowiedz
@davidero69: W biedrze i tak cały czas są nocne zmiany, tyle że nie dla całego zespołu i rozkładane jakoś tam z przerwami. Teraz będą mieli nocne zmiany zawsze w tym samym czasie, a resztę tygodnia też z-------l bez żadnego dnia wolnego. Będą płakać bardzo szybko, bo się okaże że sami nie mają kiedy zakupów zrobić, załatwić czegoś w urzędzie, będzie kwik jak cholera. Nawet na disco w sobotę nie pójdą,
  • Odpowiedz
  • 0
@desygnat dodam, że w takiej Holandii ilość niedzieli handlowych jest zależna od gminy. W większości tych niedziel jest coraz więcej lub wszystkie są handlowe. Nawet w najbardziej katolickich regionach trend jest raczej w stronę handlu. Na prowincji małe sklepy i usługi są otwarte od wtorku do niedzieli, ale markety i drogerie codziennie.
  • Odpowiedz