Wpis z mikrobloga

Jak ja kisne z pracownikow biedronki. Tak gegali "wolne niedziele", ze niby im sie nie chce robic i popierali ustawe handlowa, a teraz biedronka oszukala system i bardziej ich wyruchala niz bylo wczesniej. Hahahaha o #!$%@? jakie to piekne xD

#heheszki #biedronka #dobrazmiana
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sweet_acc_pr0sa: co ty, gadalem z kilkoma pracownikami to mowili mi, ze nie chca pracowac i tez chca miec wolne. #!$%@?, ze taki pracownik ma wiecej wolnego niz urzednik, bo po nocce (przewaznie do 2 - 3 w nocy i do domu) maja dzien wolnego.
No ale #!$%@?, chcialo by sie miec wiecej, to teraz beda gibali wiecej xD
  • Odpowiedz
@davidero69: pracownik i tak musi wyrobić swój etat godzinowo, więc to, że ma wolne nic nie zmienia. Poza tym ze zapierdzielać będzie potem np. po 6 dni pod rząd z jednym tylko dniem wolnym pomiędzy.
  • Odpowiedz
@butterfly: i to jest ta beka właśnie. Ludzie idą i ryczą na cały regulator DEJ WOLNE, CHCE WOLNE, NIE CHCEM ROBIĆ W NJEDZIELE!!!!oneone WOLE ROBIDŹ SCHABOWE....

A potem jest ręka w nocniku bo wszystko zamknięte, nie będą mieli gdzie wyjść, a na dodatek #!$%@? są takie zmiany, że ja kisnę z nich teraz xDDDDD
  • Odpowiedz
@Multigatawny: @pietrek16: @urs6:

Google wystarczy uzyc xD

Swój sposób na zakaz handlu w niedzielę znalazła sieć „Biedronka". Dziennik Gazeta Prawna informuje, że pracownicy „Biedronki” będą musieli stawiać się w sklepie o 0:15 w nocy z niedzieli na poniedziałek. Menadżer ds. Relacji Zewnętrznych Jeronimo Martins Polska S.A. Justyna Rysiak twierdzi, że na razie oficjalne rozwiązania nie zapadły, ale zostaną wypracowane
  • Odpowiedz
@davidero69 ja w ogóle nie ograbianie tego zakazu xd co to da komu to da? Pracownik w sklepie za niedzielę pewnie ma jakiś inny dzień wolny, w którym coś faktycznie załatwi. Znając życie w handlu robi mniej ludzi niż w przemyśle, a przemysł i tak będzie #!$%@? w niedzielę xd czemu Grażyna ma jeść rosół a jej Janusz w fabryce ma nie jeść z nią? Xd ogólnie to słyszałem od dwóch
  • Odpowiedz