Wpis z mikrobloga

mirki, chce sie pobawic w programowanie. pobrałem visual studio community, ale nie wiem co zainstalowac w sumie. calosc wazy kilkadziesiąt gb, wiec nie wiem czy jest sens instalowac wszystko. chce sie pouczyc w c#.
np, tutaj w tym filmiku https://www.youtube.com/watch?v=lFD4peTKu9s&t=1s gosc ma w "Properties" duzo opcji, a ja tam nie mam nic, bo zainstalowalem jeden pakiet dla c#. podobno jest opcja jakiejs domyslnej instalacji, ale ja nic takiego nie mam, tylko do zaznaczenia pakiety.

wiec co konkretnie wziac? ogarnia ktos?

#programowanie #informatyka
  • 6
@NexaT:
Instaluje się to, co jest potrzebne, zależy co chcemy robić + jaki język ;p Jak żeś Pan zainstalował C# to masz Pan kompilację + podpowiedzi, co byś Pan jeszcze chciał mieć? W razie W idzie później doinstalować różne rzeczy + są dodatki.
Pozdrawiam Pana i życzę miłego dnia.
@DonislawDev: no wlasnie nie wiem co mam zainstalowac, bo jestem zielony jak trawa na wiosne w tym temacie. w toolboxie nie mam nic zupelnie, a na filmiku gość ma tego multum + uzywa czesto znaczku blyskawicy, ktorej tez nie mam. trzeba to recznie posciagac czy po prostu w instalatorze jest do zaznaczenia jakas opcja ktora mi to doda?
@DonislawDev: jaki tam pan, jestemy w internecie. :P
wybacz, ale nawet nie znam tych terminów. po prostu od dawna chcialem sprobowac zp rogramowaniem i dzisiaj postanowilem cos z tym zrobic. ogladam kursy na yt obecnie i tam osoba ktora tlumaczy ma te opcje, wiec ja tez musze je miec, zeby moc naśladować jego kroki.

może posiadasz dostep do jakichs fajnych kursów, gdzie instalowanie dodatkowych bibliotek nie jest potrzebne i mozna bazowac
@DonislawDev: nie pracuje obecnie, mam odlozone pieniadze wiec moge sobie pozwolic zeby usiasc w domu na kilka godzin codziennie i uczyc sie programowac. na razie nawet nie traktuje tego w sposob, ze chce cos osiagnac. po prostu chce zlapac podstawy c#, pobawic sie w jakies aplikacje i wtedy sie dowiem czy cos wiecej jestem w stanie z tym zrobic.