Wpis z mikrobloga

@r0k0: A vulnerability in the Secure Sockets Layer (SSL) VPN functionality of the Cisco Adaptive Security Appliance (ASA) Software could allow an unauthenticated, remote attacker to cause a reload of the affected system or to remotely execute code.

Zwłaszcza takiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@biczek: Fakt, zawsze dostaje takie info od Pani Grażynki z HR bo akurat w------a mi jakies biedne 5505, bo akurat przeczytala i spreparowala sobie XML'a, ;]
  • Odpowiedz
@biczek Cisco dobre jest dla ISP, i infrastruktury dużej. Do firm Cisco to jakiś j----y żart XD aż dziwię się że ktoś tego jeszcze używa w MŚP i większych firmach xd
  • Odpowiedz
@biczek: pół godziny kuurwa!? Ja miesiąc po kantynach się włóczyłem, bo nie wiedzieli jakie nadac uprawnienia, a nikt nie potrafił podjąć takiej decyzji i oddali dopiero wtedy, kiedy pięciu następnych w kolejce było.
  • Odpowiedz
@TypowyXD bo Cisco to katorga pod każdym względem jak dla mnie. Żeby nie było, jestem into konsola, ale bardziej wolę netgeary i tp linki. Prostsze w eksploatacji i bardziej admin friendly.
  • Odpowiedz
@korni007: Co to w ogóle za bzdury kolega po fachu pisze. 4 lata na catalyst 3750 - żadnego problemu, uplinki złoto, konfiguracja znana każdemu - złoto. Wystarczy basic knowledge by wykonywać najprostsze zadania.

Spróbój teraz popracować z broadcom 3448p commodity - problemy z psu od samego początku po wyjęciu z pudełka, redundancja kosztowo xxx$ droższa, SFP z d--y uplinki gasnąco chwile, PSU reportuje out of operational mimo że teoretycznie działa.
  • Odpowiedz
Spróbój teraz popracować z broadcom 3448p commodity - problemy z psu od samego początku po wyjęciu z pudełka, redundancja kosztowo xxx$ droższa, SFP z d--y uplinki gasnąco chwile, PSU reportuje out of operational mimo że teoretycznie działa.


Nie chcę robić za adwokata diabła ale Cisco też ma swoje z licencjami.
Oni są jak tesla, masz wszystko. Ale żeby korzystać to zapłać.

@HareKrishna:
  • Odpowiedz