Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ale zenada się odwala wśród mojej rodziny. Siostra lvl 30 w tym roku nigdy nie miała chyba chłopaka. Wynika to z tego, że jest leniwą bułą, spora nadwaga, obgryzione paznokcie i ogólnie tak 2/10. Na dodatek nigdzie sama nie wyjdzie tylko zawsze ze mną i moimi (juz w sumie naszymi) znajomymi. Pracę rzadko kiedy ma, mieszka z rodzicami.
No i ostatnio przygruchała sobie jakiegoś faceta- w sumie pasują do siebie- on równie postawny jak ona, typowy piwniczak 27 lvl, szkła jak cybermarian i twarz z bliznami po trądziki. Ale najważnijsze, że są razem szczesliwi. Tylko irytuje mnie jedna rzecz.
Jako, że oboje nigdy wcześniej nie beniz into vagina to gadają o tym na każdym kroku. Byliśmy na wspólnym obiedzie u rodziców (zaprosili mnie bo nie mieszkam z nimi juz) bo siostra chciała swojego mena przedstawić.
I kurła co chwilę jakieś żarciki i aluzje typu hehe wieczorem Ci pokaze hehe ale bym Cie. Siora wzieła banana z misy z owocami i mówi hehe Maćóś zobacz- troche jak Twój tylko mniejszy. Ojciec z zażenowania udławił się prawie kluskiem. Matka puszczała to mimo uszu.
Nie lepiej było jak oboje z Maćósiem wybrali się z nami i znajomymi na piwo. On ciągle łapał ją za cycki i za tyłek a ona macała po kroczu. I oczywiście na każdym kroku wspominali , że później będą odbywać stosunek ze sobą tak aby wszyscy byli o tym poinformowani kilkanaście razy. Jakby to, że ktoś się bzyka w wieku 30 lat (pierwszy raz z resztą) to był jakiś wyczyn. Szczyt żenady osiągnęli jak siora szukając telefonu w torebce wywaliła na stół niby przypadkiem paczke kondomów przy wszystkich w barze, żeby wszyscy wiedzieli, że dziś idą do Maćósia i będą mieć seksy.
Kurła siostra to siostra ale wstyd mi normalnie, że taką żenuncję odwalają, próbowałem jej uwagę zwrócić później delikatnie a ona twierdzi, że nie wie w czym problem i pożartować sobie można hehe wszyscy gadają o seksie. No może i tak ale nie non stop i nie chwali się nikt przy każdej okazji, że w wieku 30 lat życie seksualne rozpoczął i będzie to teraz robił- powtarzam- będzie to robił codziennie!
Oby tylko ta gumka im nie pękła któregoś dnia bo będzie dopiero żenada.
Nawet nie wiem jak to tagować
#przegryw #stulejacontent ##!$%@? #zenada #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
#seksy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 36
@AnonimoweMirkoWyznania: kup im Kamasutra, kamerkę j powiedz "no teraz uczcie się z książki i nagrywajcie, będziecie mogli się pochwalić w sieci"

Albo przy najbliższej okazji powiedz przy wszystkich że masz dość takich żartów bo to nie jest już śmieszne a żenujące, wstań i pożegnaj się z wszystkimi. Zobaczysz że większość ich zostawi i pójdzie z tobą, skończycie w inne miejsce i będziecie się dobrze bawić.