Wpis z mikrobloga

Zgodnie z obietnica, nagralem na prosbe mirkow recenzje Fossila Q Marshall w polaczeniu z systemem iOs. Mam nadzieje ze content sie spodoba i bede mogl liczyc na wasze wsparcie mireczki!

Wiem ze obrobka pozostawia wiele do zyczenia, ale realizacja odcinka zajela mi 20 godzin od momentu wykupienia adobe premiere, z ktorym wczesniej nigdy nie pracowalem. Mam nadzieje ze kanal sie rozwinie i bede mogl przedstawiac wam rzetelny material! Zapraszam do ogladniecia i prosze o kredyt zaufania!

p.s Wiem ze greenscreen nie wyprasowany ale co, od czegos trzeba zaczac ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Filmik - Fossil Q Marshall x iOS

Wolam: @joolekk: @emdey: @rskk: @blinxdxb: @isActive: @Jubei: @Kielbasiarz: @o0o0o0o0o0o0o0o0o0o0o0o0o0o0o0o0o0o: @muak47: @cristopher: @GM2L: @dudi-dudi: @RemigiuszGr: @Kic3k: @Antonyo77: @EstebaN1: @ArcheRbest: @krakrak97: @mchmjszk: @enteroff: @Matison: @Kureks: @Euthymol @Gensek @wu_tang_LAN @arkadiuszl4g @elmozgo @marcinsa12 @m_bielawski @tptak @mojsze

#technologia #zegarek #zegarki #smartwatch #apple #ios #android #youtube #vlog #blog #elektronika #recenzja
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
@CCTVm8 masz ciekawy głos i pewnie kiedyś zajrzę jeszcze na twój kanał, ale na boge, wyjeb ten filtr co go używasz bo mam wrażenie jakbym miał u-----y ekran albo mgłę w pokoju. Dodatkowo te wyświetlane obrazy w tle które nawiązują do tego co mówisz to taaakie słabe. Znajdź swój styl zamiast bez sensu kopiować innych. 5/10, bo było dość merytorycznie ale nudno.

A, jeszcze jedno, jak chcesz nosić folię na zegarku
  • Odpowiedz
  • 1
@Jubei: Obrazki to byla kwestia zabawy z greenscreenem, a co do kopiowania to w 100% zapewniam ze nie jest tak jak myslisz. Oczywiscie dziekuje za mocna krytyke i poprawy beda wprowadzone w kolejnym odcinku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzieki!
  • Odpowiedz
  • 1
@CCTVm8 dobra dobra, ja widzę tu mocną inspirację filmami Kuby Klawiatura. ;) Powodzenia mirku i wyjeb ten filtr. Popatrz na kanały najlepszych np. Erici Griffin czy Marquesa Brownlee, wszystko na ostro, jasno i wyraźnie, a zamiast green screena zmajstruj jakieś studio/biuro/grotę (piwnicę) ;)
  • Odpowiedz
@CCTVm8: uprasuj koszulę. I nie huśtaj się na krześle, bo słychać to lepiej, to gorzej.
Nie do końca rozumiem czemu, ale większość moich znajomych ma ładny głos, a ja na nagraniach brzmię jak pierd sześciolatki.
  • Odpowiedz
@CCTVm8: nagraj jakieś podcasty bo przyjemnie się słucha!

Noo i kanał lepiej rozwijaj bo z tymi rysunkami to już pracy fajniej nie znajdziesz ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@mchmjszk: Za pozno, bo praca juz jest :(
@Jubei: Inspiracja jak najbardziej, nie powiem bo nawet sie kontaktowakismy. Ale nie chce kopiowac i w drugim odcinku bedzie to zaznaczone nowym designem.
  • Odpowiedz
@CCTVm8: podoba mi się... dałem suba, bo dobrze gadasz i mam wrażenie, że recenzja uczciwa..
a i wyżej dobrze pisali, żeby tego greenscreena wywalić... mam jeszcze jedną sugestię - jeśli robisz zbliżenie przedmiotu i przesuwasz kamerę rób to troszkę wolniej, bo tutaj tak rzucasz tym zegarkiem, że trudno mu się dokładnie przyjrzeć ;)
  • Odpowiedz
@CCTVm8: Powiedz mi jakiego masz apple watcha? Mówisz pare razy ze fossil jest płynniejszy.. ale ja na moim apple watchu nie zauważyłem, żeby kiedykolwiek się zaciął, a sam system jest ultra płynny...
  • Odpowiedz
  • 0
@strean: Apple watcha? W ten moment najnowszego, czyli 2 generacje. 3 geneacji nie bede recenzowac bo sam producent przyznaje ze po za prockiem i nowa opcja, nie zmienia sie tam nic. Apple watch w porownaniu do fossila predkosciowo ssie, czas wlaczania sie aplikacji i ich zacinanie w iWatchu to byl dramat.
  • Odpowiedz