Wpis z mikrobloga

Mireczki, przy ostatnim rozdajo padło mnóstwo pytań o zagęszczenie brody i/lub zachęcenie jej do rośnięcia.
Idąc za waszymi potrzebami - tym razem mamy dla was kartacze do brody.
To najlepszy środek na porost brody do tego zupełnie naturalny. Drapanie skóry twarzy kartaczem poprawia ukrwienie pobudzając brodę do wzrostu, do tego pozwala pozbyć się złuszczającego się naskórka a jeśli jest się już szczęśliwym posiadaczem brody - pozwala ją uczesać. Szczota koniecznie powinna mieć twardy włos, te miękkie zalecane są raczej do czyszczenia butów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zasady znacie. Spośród plusujących i przy pomocy mikrorandom wybierzemy 3 osoby, które otrzymają od nas #zadarmo szczotę do brody zwaną kartaczem. Plusujecie do poniedziałku do 12:00, losowanie w poniedziałkowe popołudnie.


Przypominamy że dla was mireczki w naszym sklepie wciąż obowiązuje specjalny kod rabatowy na wszystkie produkty. Wpisując TYLKOMIRKO na www.GentlemanBarberSklep.pl/code wszystkie ceny zjeżdżają o 10%

BARBERSKLEP

#rozdajo #cebuladeals #broda #kosmetyki #fryzjer #barber #modameska
źródło: comment_5BsWsbgeP0K74sCR4aWNmXcLRfTx8b3e.jpg
  • 68
@gdziemojimbuspiatka ( ͡º ͜ʖ͡º)
zdecydowanie nie. Kartacz ma naturalne wlosy, gesto ulozone dzieki czemu skutecznie rozczesuje nawet najgęstszą brodę. Takiego efektu nie uzyskasz czesząc się plastikową szczotką. Poza tym nią nie wydrapiesz skóry - zakonczenia zębow szczotki sa obłe i zabezpieczone przed tym zeby nie podrapać. Tangle teezer służy do czesania nie do kartaczowania brody.
@BarbershopGentleman: Miałem trzy kartacze. dwa rozdałem, jeden leży i marudzi. Nie da się tym rozczesać brody. Do którego barbera bym nie poszedł wszyscy przechodzą na tangle teezery. Kartacze odchodzą do lamusa. Wiem, że szczecina dzika itd, sam się tym podniecałem(stąd 3 kartacze w historii) Ale są za gęste(kartacze) I nie chodzi mi tu o układanie brody, a o właśnie drapanie naskórka. jestem o niebo bardziej wydrapany po "plastikowej szczotce". :)
@gdziemojimbuspiatka absolutnie nie mogę się z tym zgodzić. wszystko zależy od jakości kartacza. kluczowymi są tutaj twardość włosa i jego zagęszczenie na szczotce. Brody nie rozczeszesz ani zbyt gęstym ani za miękkim. Naszych brodaczy od lat czeszemy kartaczami i jeszcze się nie zdarzyło żeby nasz kartacz nie dał rady. A czeszemy naprawdę imponujące brody...
źródło: comment_4xj1SBCDwHuC4KyT95FHnCkEZAOmQyJr.jpg
@BarbershopGentleman przepraszam jest nieprawda co piszesz chodzi mi o bardzo wysokie marze ceny czystego masła Shea olejków a ceny blendow z napisem Men są 4 czy 5 razy wyższe. Przeciętna cena czystych olejków ok 30 zł za 50ml bp. Arganowego, jojoba migdałowy czy inne są tańsze oczywiście są też droższe. A blend olejków z napisem Super men ultra drwal do twej brody 150 PLN za 100 ml spoko. I właśnie ze np.
@biurwa jasne, trudno jednak porównywać ceny surowców z finalnymi produktami. Ceny reguluje rynek i w kazdym przypadku finalna cena produktu jest wyzsza niz suma cen poszczególnych składowych produktu. My tych produktow nie tworzymy, musimy więc bazować na cenach sugerowanych przez producenta, ich jakosc jednak jest znacznie wyzsza niz produktow tanszych oferowanych w przyslowiowych supermarketach. Jesli ktos ma dostęp do olejków bazowych to smialo moze w domowym zaciszu stworzyc sobie olej do brody
@BarbershopGentleman: Kurczę, chciałbym mieć zarost, ale niestety nie chce mi rosnąć. Mam 21 lat ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mój ojciec w tym wieku miał już zajebistą, bujną brodę, a ja jakieś pojedyńcze kłaki na ryju. Taka szczotka mi pomoże?
@BarbershopGentleman: Odpiszę tutaj żeby nie robić nowego wpisu. Macie może jakieś próbki? Ten balsam steampunk mnie zaciekawił no ale dać 7dyszek w ciemno to nie bardzo mi się widzi.
e;/ nie używałem jeszcze balsamu. Czteromiesięczna broda here. Na razie tylko kartacz + olejek. No i powoli trzeba umawiać wizytę u barbera bo niektóre włosy sterczą jak chcą, i zawijają się pod szyją :(