Wpis z mikrobloga

Mireczki, przy ostatnim rozdajo padło mnóstwo pytań o zagęszczenie brody i/lub zachęcenie jej do rośnięcia.
Idąc za waszymi potrzebami - tym razem mamy dla was kartacze do brody.
To najlepszy środek na porost brody do tego zupełnie naturalny. Drapanie skóry twarzy kartaczem poprawia ukrwienie pobudzając brodę do wzrostu, do tego pozwala pozbyć się złuszczającego się naskórka a jeśli jest się już szczęśliwym posiadaczem brody - pozwala ją uczesać. Szczota koniecznie powinna mieć twardy włos, te miękkie zalecane są raczej do czyszczenia butów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zasady znacie. Spośród plusujących i przy pomocy mikrorandom wybierzemy 3 osoby, które otrzymają od nas #zadarmo szczotę do brody zwaną kartaczem. Plusujecie do poniedziałku do 12:00, losowanie w poniedziałkowe popołudnie.


Przypominamy że dla was mireczki w naszym sklepie wciąż obowiązuje specjalny kod rabatowy na wszystkie produkty. Wpisując TYLKOMIRKO na www.GentlemanBarberSklep.pl/code wszystkie ceny zjeżdżają o 10%

BARBERSKLEP

#rozdajo #cebuladeals #broda #kosmetyki #fryzjer #barber #modameska
BarbershopGentleman - Mireczki, przy ostatnim rozdajo padło mnóstwo pytań o zagęszcze...

źródło: comment_5BsWsbgeP0K74sCR4aWNmXcLRfTx8b3e.jpg

Pobierz
  • 68
@BarbershopGentleman: Już sto lat nie kupowałem nic do brody XD Może coś u was wybiorę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Macie tam coś w rodzaju 'miękkiego balsamu'? Taki konsystencji kremu.

No i szczerze wątpie, czy na brak odpowiednich genów można cokolwiek zaradzić.
Nie martwcie sie Mireczki, moje geny nie pozwalają na nie posiadanie brody XD Trochę jak goryl wyglądam przez te geny ( ͡~ ͜ʖ ͡
@BarbershopGentleman: Nie przemawiają do mnie twarde balsamy. Kiedyś miałem coś od Mr. Bear. Teraz max co uzywam, to pomade włosową ( ͡º ͜ʖ͡º) Jak mam krótką brodę czyli te 4-5cm to nie potrzebuje za bardzo jej układać.
Dopiero przy tych 20cm było słabo bez układania XD

Jaki jest mniej-wiecej czas oczekiwania? Tydzien? Dwa?