Wpis z mikrobloga

Elo , wykopujcie, ludzie dobrej woli
http://www.wykop.pl/artykul/4131861/pomoc-rafatus-marlenka/

Dwoje młodych ludzi w ciężkiej sytuacji – kto śledzi ten wie.

Co można zrobić?
Zawiadomić jakieś służby i uciąć ten cyrk, który na pewno nie skończy się dla kogoś dobrze.

Temat śledzę dopiero od wczoraj i co widzę? Przemoc, siniaki, alkoholizm etc.

Jak zgłaszać takie rzeczy ? Czy są znane ich dane?

Tutaj zwracam się z prośbą o pomoc do ogarniętych w temacie mirasów i wykopków.

Myślę, że na podstawie samych materiałów(gify, filmiki) które krążą po mirko można przynajmniej zgłosić jakąś prośbę o interwencję policji na podstawie przemocy.

Czy ktoś jest w stanie to ogarnąć? Zebrać materiały itp?

Z tego co przeczytałem na mirko oraz zobaczyłem na You Tuba wydaje się, ze Ci ludzie mogą
być także nie do końca zdrowi psychicznie, a tym samym nie orientowac się co się z nimi dzieje.

Możliwe, że ktoś ich wykorzystuje i nakręca cała te sytuacje żeby strzepać hajs na tragedii tych osób.

Osobiście chciałbym, będąc w takiej sytuacji, żeby ktoś mi nasłał na dom bagiety, pomimo przeżytego strachu czy wstydu, za parę lat będą inaczej na to patrzeć.

Że zacytuje Sokoła "Już mnie nie zobaczysz w tych miejscach pozbawionych serca, bo je *****ię chyba, że będę musiał wejść tam po ciebie żeby wyciągnąć cię z piekła

choć pewnie myślisz, że jesteś w niebie"

No właśnie.

Poniekąd wszyscy jesteśmy winni nakręcając na mirko fejm temu zjawisku . Trzeba to uciąć.Liczę na was.

Pozdrawiam.
#rafatus
  • 13
  • Odpowiedz
@anterkanter: Zielonko właśnie chodzi o to aby były dymy. Chcemy tych dymów. Nie nawołuj do ich ucinania bo stracimy fajną rozrywkę, a ten tag umrze. Przeztań umoralniać nas i starać się naprawić świat. Ludzie oglądają Rafatusa bo jest zapotrzebowanie na taką rozrywkę. Ludzie chcą oglądać patologię i za to dobrowolnie płacą. Zostaw to w spokoju.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@anterkanter: "darwinizm społeczny" słyszał? Co ma wisieć nie utonie, nie ma tam niewinnych dzieci ani cierpiących postronnych osób.
Oni nie ingeruja w wolność nikogo, my nie ingerujmy w ich.
  • Odpowiedz