Wpis z mikrobloga

  • 1149
Szukam chętnych na klucz Steam do klasyka, jakim jest Knights and Merchants, znajdą się chętni? ( ͡ ͜ʖ ͡)

To wiecie, co macie zrobić. 
Plusujcie do piątku, do godz 23:30, a ja potem kogoś wylosuję. 

Odpadają:
1. Zielonki
2. Udzielający się w tagach powiązanych z patusami z YT (daniele, racośtam, mahocośtam i inne) 

#rozdajo #rozdajosteam #steamrozdajo #steam #gry #zadarmo #retrogaming #staregry #nostalgia #gimbynieznajo #strategie #rts

PS do końca dzisiejszego dnia można jeszcze wziąć udział w innym rozdajo:
https://www.wykop.pl/wpis/29540319/dzisiaj-chetnie-pozbede-sie-klucz-steam-do-door-ki/
Lookazz - Szukam chętnych na klucz Steam do klasyka, jakim jest Knights and Merchants...

źródło: comment_Vm99KnoYSd4YmRSjQK570lqduiCaMadV.jpg

Pobierz
  • 58
@Lookazz: moja ulubiona gra z dzieciństwa. Jeszcze pamiętam, ze miałem #!$%@?ą wersję, że nie dało się zapisywać, to po prostu nie działało xD zawsze więc zabawa polegała głównie na rozbudowie wioski i próbie obronienia się przed wrogiem, budowałem wieże itd. najwięcej chyba 5-6 godzin pod rząd gralem (bo potem lipa przez brak zapisu) i przypuściłem atak, ale moja armia była za słaba :( głównie mnie urzekł ten klimat wsi, prosiaki, stukanie
@Lookazz: Dla zainteresowanych: Istnieje remake tej gry (porpawienie błędów, ulepszenie trybu sieciowego, lepszy balans jednostek). Istnieje też całkiem sympatyczne community z TS-em, czyli kilkadziesiąt osób z których zawsze około 20 można spotkać na wieczorną gierkę, naprawdę polecam, jak ktoś chciałby więcej informacji, albo żeby go "wprowadzić" w tryb online, zapraszam na priv, chętnie pomogę ;)

Jak wygląda tryb online? Najczęściej dwie 3-4 osobowe drużny spotykają się na przeciw siebie z małą
PrawdaWasWyzwoli - @Lookazz: Dla zainteresowanych: Istnieje remake tej gry (porpawien...

źródło: comment_ZsgdUnXrjXfr8eP2zVrTelPTZNRl0oJZ.jpg

Pobierz
@PrawdaWasWyzwoli: grałem kiedyś w remake online, bardzo fajna sprawa, polecam fanom serii. Tylko na początku nie jest łatwo, trzeba się nauczyć jak zoptymalizować ekonomię, co pozwoli zbudować przyzwoitą armię po okresie pokoju. Ale na to jest sposób - system powtórek. Znalazłem na forum KM remake powtórki wrzucane przez graczy i przyswoiłem kilka trików oglądając ich rozgrywki. Na wyróżnienie zasługuje jeszcze dodatkowy budynek, który pozwala na handel surowcem za surowiec. Można handlować