Wpis z mikrobloga

  • 1149
Szukam chętnych na klucz Steam do klasyka, jakim jest Knights and Merchants, znajdą się chętni? ( ͡ ͜ʖ ͡)

To wiecie, co macie zrobić. 
Plusujcie do piątku, do godz 23:30, a ja potem kogoś wylosuję. 

Odpadają:
1. Zielonki
2. Udzielający się w tagach powiązanych z patusami z YT (daniele, racośtam, mahocośtam i inne) 

#rozdajo #rozdajosteam #steamrozdajo #steam #gry #zadarmo #retrogaming #staregry #nostalgia #gimbynieznajo #strategie #rts

PS do końca dzisiejszego dnia można jeszcze wziąć udział w innym rozdajo:
https://www.wykop.pl/wpis/29540319/dzisiaj-chetnie-pozbede-sie-klucz-steam-do-door-ki/
Lookazz - Szukam chętnych na klucz Steam do klasyka, jakim jest Knights and Merchants...

źródło: comment_Vm99KnoYSd4YmRSjQK570lqduiCaMadV.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
@Lookazz powaznie wrzucili k&m na steam?! Kuurcze, pamietam, ze dostalem ta gre na komunie i ciupalem w nia jeszcze przez wiele lat... Dobra, do momentu az #!$%@? na 5 poziom #!$%@? naped cd:)
  • Odpowiedz
@m4kb0l: Nie #!$%@? bo wyglądało by to tak że jeden żołnierz wymordowałbu całą wieś wroga, i każdy rushowałby tanie jednostki nie wykorzystując potencjału ekonomicznego gry (osadnicy są bezbronni), chociaż czasem gramy np 30 miutowy pokój zamiast 60 i armie skłądają się z kilku/kilkunastu wojowników :)
@William_Lawson: no niestety, często się to zdarza, dlatego polecam community na ts-ie, siedzą tam najlepsi gracze i Ci którzy chcą się uczyć gry :) gramy
  • Odpowiedz
wszystko zależy od czasu i zasobów początkowych, ale na grze z 60minutowym peace time z małymi zasobami zwykle armie liczą ~70 różnego rodzaju żołnierzy


Owszem. Rozgrywkę możemy podzielić na dwa nieoficjalne tryby:

- Klasyczny, rozgrywany na mapach z podstawowej wersji gry, bądź je przypominających - z ograniczonym miejscem na rozbudowę oraz znikomą ilością surowców. Tutaj często gra się 60PT i 1,5x/1x. Polecam początkującym graczom, choć jak dla mnie gra na tej prędkości
  • Odpowiedz
@2phonepiotrus: Aktualnie community na ts-ie i zaryzukuje stwierdzenie - najlepsi aktualnie gracze ciągle twardo stoją przy 60min i 1,5, może dlatego że nie trzeba klikać miliona rzeczy na raz tylko gra się raczej na chillu, bo aktualnie jest tak że ludzie przychodzą wieczorem na jedną rekreacyjną gierkę wieczorem, zresztą wszystkie turnieje też były na 1/1,5 i 60min w ostatnich latach :) Ale to fakt, sporo osób gra 30/90 PT
  • Odpowiedz
@m4kb0l: no tutaj niestety rush byłby zbyt op, trzeba by na nowo balansować grę, wzmocnić wieże obronne itp, a to popsułoby grę później :) wydaje mi się że aktualnie jest optymalnie, tym bardziej że rushe występują, w ten sposób że jest to szybki atak od razu po zakończeniu okresu ochronnego, to też bywa zaskakujące jak przeciwnik ma dużo konnicy i próbuje Cię zaorać w kilka minut.
  • Odpowiedz
Po co to? Co to kogo obchodzi kto na jakich tagach się udziela? Rozrywka jak każda inna. Jedni oglądają Warsaw Shore w TV, inni patostreamerów na youtubie.


@majkkali: mnie obchodzi, bo często to nie jest tagowane odpowiednio, plus ta patologia przyciąga bydło tutaj.
  • Odpowiedz