Wpis z mikrobloga

@wilku88: wiesz o tym, że ja czasem jak trafię na ten nowy stary teleturniej, to dźwięk wyłączę i patrzę sobie na nią, jak tymi nogami przebiera? ()
  • Odpowiedz
@wilku88 Ogólnie jest ładna, ale mam wrażenie że jej uśmiech jest bardzo wymuszony, jakby ktoś kazał się jej uśmiechać pod groźbą dotkliwej kary finansowej i przymusowego jedzenia przypalonej zupy mlecznej
  • Odpowiedz
  • 1
@Damasweger z tym usmiechem to moze dlatego ze to miss polski, a w takich konkursach to wiadomo ze kazda sie sztucznie usmiecha wiec moze jej tak zostalo
  • Odpowiedz
  • 0
Wygląda jak Doda na tym zdjęciu już myślałem że przez afery tak nisko upadła że teraz literki obraca :)
  • Odpowiedz
@wilku88: ale tu nie ma perspektywy. Jest spoko jak masz dwa metry. Ogolnie 95% takich to juz kobyly, sa po prostu takie zwaliste.
Takie 180 musza byc bardzo szczuple a i to nie gwarantuje braku wrazenia "wielkiej baby"
  • Odpowiedz
@callmemiro: > Jest spoko jak masz dwa metry. Ogolnie 95% takich to juz kobyly, sa po prostu takie zwaliste.

Takie 180 musza byc bardzo szczuple a i to nie gwarantuje braku wrazenia "wielkiej baby"


Jak jestes szczypior albo masz 175 to moze i sa zwaliste, nie przesadzajmy :)
  • Odpowiedz