Wpis z mikrobloga

Bo za PO nie szli na marszu z transparentami typu "biała Europa"?


@lakukaracza_: No...z tego co pamiętam to dochodziło do znacznie powazniejszych spraw, np spalenia wozu TVN. Nie ogarniam dlaczego dopiero gdy znalezli sie w opozycji to postulują ten wniosek
@bombastick: Ze co? Ale żenada. Nawet nie wspomniałem o pisie a Ty juz lecisz z inwektywami. Ogarnij sie człowieku.
@adi2131: Bo nikt ich nie nagrał. Pewnie co roku tak
@bombastick: Raz sugerowanie, ze brzmie jak pisiorek. Dwa, ze zadanie pytania nazywasz wyciem.
@wolodia: Panie, czytaj pan ze zrozumieniem. Ciekawi mnie CO napisali w papierach. Raczej nie "klub przyjacioł myszki miki" tylko cos mocniejszego i od razu powinni zostac sprawdzeni przez sluzby. Nie chce mi sie wierzyc, ze byli spokojni pare lat i dopiero teraz sie zaczeli bawic w urodziny w lesie
kto na to pozwolił?


@Lord6Infamous: Jeszcze tylko dodam: pozwolił na to Sąd Rejonowy w Gliwicach, a konkretniej wydział sądu odpowiedzialny za KRS.

Panie, czytaj pan ze zrozumieniem. Ciekawi mnie CO napisali w papierach. Raczej nie "klub przyjacioł myszki miki" tylko cos mocniejszego i od razu powinni zostac sprawdzeni przez sluzby. Nie chce mi sie wierzyc, ze byli spokojni pare lat i dopiero teraz sie zaczeli bawic w urodziny w lesie


@
@bombastick: Ale mnie to #!$%@? kto stawał o obronie kogo. Czy pis sie przejmuje np kodem czy opiniami protestujących prawnikow np gdy zmienia ustawe o sądach? Nie. A PO po akcji z wozem TVN sie obsrała przed sebixami? I gdzie tu jest logika? Jako partia rządząca mieli większe instrumenty prawne niz obecnie bedąc w opozycji, w dodatku gdy pis ma wiekszosc. Tego typu organizacje to goracy kartofel. Sami sie bali wiec
@Lord6Infamous: A PO kiedyś była logiczna? W niedzielę w "Kawa na Ławę" PiS wypomniał PO, że za ich czasów świetnie miały się takie twory jak choćby Komunistyczna Partia Polski to Halicki udawał, że istnienie tego tworu to kłamstwo.

Teraz kręcą temat ONR-u czy MW bo mają paliwo polityczne mimo, że oba ugrupowana nie mają nic wspólnego z nazizmem, czy plując się o krzyż celtycki nie ma nic wspólnego z Hitlerem a
AndrusZgc - @Lord6Infamous: A PO kiedyś była logiczna? W niedzielę w "Kawa na Ławę" P...

źródło: comment_GAo4QJqwuIHRIJsI20etrCkh1PuFwGVc.jpg

Pobierz