Wpis z mikrobloga

@sp0q kupiony ale raczej czekam na moment kiedy wezmę urlop/trafi sie dłuższe wolne. Za długa gra żeby grać na tak ogromne raty jak ostatnio mam w zwyczaju
@dwzz: ja z Wieśka właśnie zrobiłem sobie teraz taką grę do posiedzenia jak nie mam ochoty na robienie niczego innego, ani wchodzenie do kumpli na #escapefromtarkov bo wtedy to już trzeba się zaangażować.

Dłuższe wolne pewnie też nie starczy :E
@sp0q no ja obstawiam, że jak zacznę przechodzić to mogę się wciągnąć, a dobrze wiem czym takie coś się skończy :D przechodząc #stalker po raz enty potrafię nadal wsiąknąć do reszty
@dwzz: jak #stalker to pomyśl o #escapefromtarkov. Robią to ruscy więc ciężki klimat jest, wystarczyłoby wrzucić mutanty i miałbyś kolejną część stalkera. A jak lubisz #squadgame to granie w drużynie powinno też odpowiednio podrapać bo nie ma sposobu na identyfikację graczy in-game więc trzeba cały czas sygnalizować gdzie się jest, gdzie się idzie i takie tam. #earlyaccess więc z góry ostrzegam, że wymaga cierpliwości.
@sp0q kojarzę tę grę bo jakiś czas temu byłem nią niesamowicie podjarany. Pewnie za jakiś czas kupię jak Squad mi trochę spowszednieje. Powiedz mi jeszcze jak gra wygląda właśnie pod względem bugów. Strasznie przeszkadzają czy ujdzie?
@dwzz: bugi nawet nie męczą aż tak, szczególnie jak śmieszkuje się w towarzystwie, ale serwery często mają udar. Za niedługo powinna być otwarta beta (nie sugeruj się określeniem, do release jeszcze długa droga) więc pewnie będą rozdawali na lewo i prawo kody tymczasowe.