Wpis z mikrobloga

też wartościowy kandydat :) szkoda bo 15 pierwszych dostaje kasę
https://przyciagamynajlepszych.pl/inwestycja-w-przyszlosc/projekt/1053

Nazywam się Oskar Komisarek i jestem studentem 5 roku stomatologii, 3 roku medycyny, przewodniczącym koła chirurgii szczękowo-twarzowej oraz członkiem koła ortopedii szczękowej i ortodoncji. Nagrodę uzyskaną w konkursie przeznaczę na kurs przygotowujący do Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Końcowego. Wysoki wynik pozwoliłby mi na rozpoczęcie specjalizacji z chirurgii szczękowo-twarzowej, dzięki czemu w przyszłości mógłbym zająć się leczeniem wad wrodzonych twarzy u dzieci i dorosłych.
  • Odpowiedz
@prosile: No i świetnie. Widząc, że przewaga jest relatywnie mała tym bardziej sie cieszę, że mogłem dołożyć cegiełkę do wygranej ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
ciekawe czemu ilość głosów się zmniejszyła ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@dildo-vaggins: właśnie przed chwilą też to zauważyłem, dobrze że mamy screeny porobione.

@krepak: szykuj plan działania na wypadek W. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@prosile: Znam tą laskę z ekonomika bo sam tam chodzę i powiem że przepije hajs na jakiś śmiesznych szkoleniach z organizacji które robią 2 dobre rzeczy rocznie a potem tracą czas xD

Gratuluje, sam głosowałem tak jak vikop ale i tak niestety te karyny dostaną hajs.
  • Odpowiedz
  • 91
@L3stko W razie naruszenia regulaminu zawsze można spojrzeć na Beatę F. 3 miejsce, która na fb stworzyła grupę głosuj na Beatę i organizowała losowania za głosy ;) Nam nikt nic nie obiecał a ona kupowała głosy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz