Wpis z mikrobloga

Widzieliście gdzieś w necie twierdzenie Kroneckera-Capellego w kursie Macierzy od Krystiana? Niby na akademii występuje pod lekcją 7, ale skąd bym nie piraciła, mam tam metodę Gaussa. Może polecacie jakieś inne materiały do nauki tego twierdzenia? W Krysicki-Włodarski mało :(
#matematyka #etrapez #studbaza #pomocy
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@zwei Ja mam bardzo niewielki i ograniczony materiał, więc etrapez mimo denerwującej formy się sprawdza, dlatego w pierwszej kolejności tam szukam. Podręczniki często są zbyt ambitne.
  • Odpowiedz
@tyrytyty: A mnie GAL z Koźniewskim strasznie wymęczył, bo za moich czasów nie było z tego grup gwiazdkowych a na zwykłych ćwiczeniach rachowaliśmy do upadłego, może raz na 3 ćwiczenia pojawiało się jakieś ciekawe zadanie:) W żadnym wypadku nie mogę odmówić Koźniewskiemu zdolności dydaktycznych i miłego usposobienia ale przedmiot był wyjątkowo mało porywająco prowadzony. Już informatyka u Kiciaka miała ciekawsze zadania i mniej usypiający wykład.
  • Odpowiedz
@kyaroru: GAL chyba nigdy porywający nie jest. Byłem w grupie gwiazdkowej u Konarskiego i nie wspominam tego bardzo pozytywnie. Co prawda mało rachowalismy ale zadanka jakichś większych emocji nie budziły. Taki urok przedmiotu.
  • Odpowiedz