Wpis z mikrobloga

@AmeIka: tak serio pytam. Czujesz się urażona jak on tak do Ciebie napisał ? ja bym przypuszczał, że czułaś zażenowanie, ale urażona ? przecież tam nawet komplement jest, że mu się podobasz.
  • Odpowiedz
@r5678: ja nie wiem czy jakiekolwiek laski poza kompletnymi atencjuszkami uznalyby za komplement to, ze jakis przypadkowy ziomek z internetu sobie trzepie do ich zdjec xd dla mnie troche fu xD
  • Odpowiedz
@Mala_Toska75: W tym kontekście tak.. ale jest to komplement. Ciekawe, że dziewczyny mogą coś uznać za obleśne w związku z seksualnością.. U mnie w sumie nie ma takich czynności, które określił bym za obleśnie.
  • Odpowiedz
@r5678: pewnie zalezy od dziewczyny czy w ogole od osoby, w tym momencie już mówię za siebie (poniewaz az sie zastanowilam, czemu automatycznie uznalam to za oblesne): jesli ktos s--s postrzega jako intymne zdarzenie pomiedzy dwoma osobami (nie chodzi o platki roz, saksofon w tle itd [xD], tylko jakies przezycie nie tylko i wylacznie cielesne) bardziej niz jako zwyczajne zaspokajanie potrzeby (i nie chodzi tutaj o to, ze krytykuje jak
  • Odpowiedz