Wpis z mikrobloga

Tutaj macie, mirabelki, dobry przykład tego, jak nie należy używać tindera i czego nie należy dawać do opisu. Czyli roszczeniowość i znieważanie potencjalnych rozmówców, jeszcze zanim zdążyli się odezwać. Później się taka dziwi, że przez kilkanaście miesięcy nie znalazła tam nikogo "wartościowego". xD

A, dodam jeszcze tylko, że jedynie na pierwszym zdjęciu wygląda ona przyzwoicie, na pozostałych widać typową puszystą okularnicę z nijaką twarzą i niezbyt ciekawą fryzurą.

#tinder #badoo #podrywajzwykopem #karyna #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
TinderNiespodzianka - Tutaj macie, mirabelki, dobry przykład tego, jak nie należy uży...

źródło: comment_uPIJ684GYBECyHxDtd085oBLj8ALfgBn.jpg

Pobierz
  • 21
Tutaj macie, mirabelki, dobry przykład tego, jak nie należy używać tindera i czego nie należy dawać do opisu. Czyli roszczeniowość


@TinderNiespodzianka: Po tym poznaje, że ktoś urodził się po roku 1990, po nadużywaniu określenia "roszczeniowość" jest to dla mnie jeden ze znaków rozpoznawczych generacji. Jest to symptomatyczne.
@TinderNiespodzianka
A nawet gdyby to co? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja odnotowuje notorycznie użycie tego słowa na wykopie i nie tylko, zaś skuteczność w oszańcowywaniu wieku na jego podstawie jest zgodnie z wynikami moich badań prowadzonych w ramach prac Instytutu Profesora Dziury W Dupie bardzo wysoka.
Po intensywności jego użycia wnioskuję, że to musiało być w pewnym okresie słowo popularne w żargonie szkolnym i rozprzestrzeniające się drogą
Tutaj macie, mirabelki, dobry przykład tego, jak nie należy używać tindera i czego nie należy dawać do opisu. Czyli roszczeniowość i znieważanie potencjalnych rozmówców, jeszcze zanim zdążyli się odezwać.


@TinderNiespodzianka:
Lepiej się z nią spotkać i zmarnować kilka godzin albo jeszcze gorzej, kilka dni albo tygodni życia, żeby się o tym przekonać? xD Krótka piłka z jej strony, ma takie i takie wymagania, Tinder ma świetny mechanizm oceny dopasowania TAK/NIE, nie
@Flypho: co ty pitolisz, bucu? Równie dobrze ja mogę napisać, że ty masz ból dupy i że zamiast ominąć ten wpis, wylewasz tutaj swoje żale w internecie w formie minielaboratów. xD

Tyle że ja w przeciwieństwie do ciebie to wrzuciłem ku uciesze wykopków i ku przestrodze dla mirabelek, a nie żeby się wyżalić.
Równie dobrze ja mogę napisać, że ty masz ból dupy i że zamiast ominąć ten wpis, wylewasz tutaj swoje żale w internecie w formie minielaboratów. xD


@TinderNiespodzianka:
Minielaboraty - tak, ból dupy - nie. Możesz se tak napisać, kto ci broni, przecież to twój wpis. Możesz też usunąć mój komentarz jak ci się nie podoba.