Wpis z mikrobloga

Własnie gadałem z kumplem i #rozowypasek z nim zerwała po 7 latach związku, bo sie nie oświadczył. On jej nic nie obiecywał, po prostu stwierdziła, że skoro nie było pierścionka to on jej nie traktuje poważnie. Gość ma 28 lat, dopiero co skończył studia. Nie kumam tego, jak można skończyć związek który był całkiem udany, nie było kłótni, dramatów, nie było problemów z pieniędzmi, skoków w bok itp. tylko ze wzgledu na brak papierka? Ponoć to jej ostateczna decyzja. Jak dla mnie to jest ona niepoważna. Jeszcze zrozumiałbym jakby on pracował, a ona zajmowała się domem. Wtedy kobieta chce jakiś gwarancji, bezpieczeństwa itp. Ale gdy oboje pracują, zarabiają tak samo (tak samo #!$%@? swoją drogą) to co jej da taka formalizacja?

#zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski
  • 177
  • Odpowiedz
  • 27
@szczym_do_ludzi co w tym dziwnego? Co ma "papierek" do oświadczyn? Oświadczenie się to nie branie ślubu. Po tylu latach bez zaręczyn też zaczęłabym się zastanawiać czy facet z którym jestem chce być ze mną na poważnie czy tak o ;)
  • Odpowiedz
@EdekMoczygeba: a gdzie miejsce na jej plany? Jeśli były rozmowy o dzieciach(nie wiem, zakładam) to kiedy je ma urodzić? Koło 40stki?

Mógł związać się z kobietą dla której ślub jest mniej ważny, a nie brać taką, dla której jest i potem się dziwić, że po latach oczekiwała jakiejś deklaracji.

A brak decyzji przez lata(i ciągłe mówienie kiedyś, kiedyś) to kpina z jej uczuć w takim razie. Już lepiej mógł jej powiedzieć,
  • Odpowiedz
@analogiczna a może on chciał tego ślubu, tylko jeszcze nie teraz, może chciał się jej oświadczyć z miłości, a nie przymusu? Świetnie tu pasuje powiedzenie "jak kocha, to poczeka". Tym bardziej że 28 lat to nie jest najwyższy czas na ślub. Ludzie hajtają się w dużo późniejszym wieku i są szczęśliwi. Bo nie papier świadczy o związku, ale ich użycie do siebie nawzajem. Skoro brak papieru spowodował u niej porzucenie związku, to
  • Odpowiedz
Gość ma 28 lat, dopiero co skończył studia.


@szczym_do_ludzi: O Cie #!$%@? xD
W tym wieku to ja już żonaty, dzieciaty, kariera praktycznie już na końcu (pozycja managerska) i już zaczynam myśleć o emeryturze, a ten #!$%@? dopiero przestanie tornister do szkoły nosić xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

@Prokurator1990 @Wykopus_Mirkus_Rex
  • Odpowiedz
@szczym_do_ludzi tak to jest w tym kraju - skończyć studia, pierścionek na łape, gówniaki robić bo kobita już przebiera nogami, #!$%@? tam z jakimś zapleczem finansowym na przyszłość, karierą czy własnym biznesem - najważniejsze śluby, wesela i płodzenie dzieci. A później się dziwić, że po 40 tylko koszulka żonobijka i harnaś w łapie do kabaretów, skoro pół życia się #!$%@?ło na gówniaka w międzyczasie jebiąc za minimalną w UK, a drugie pół
  • Odpowiedz
@EdekMoczygeba: no ona też nie chciała oświadczym z przymusu, ale też nie chciała czekać jeszcze 5 lat. Nie zrobiła mu wojny, nie szantażowała. Uznała, że ma dość czekania i odeszła.Może i mocno kochała, ale uznawała, że skoro on nie chce ślubu to nie odwzajemnia jej poziomu uczucia, wpadłeś na to? Ciągnąc relacje z kobietą dla której pewne kwestie są ważne wiedział doskonale na co pisze.
Po raz setny- skoro on uważa,
  • Odpowiedz
@szczym_do_ludzi pewnie jeden z tych niedorajdów co studiów nie potrafi skończyć, o kobietę nie potrafi zadbać. Ona pewnie dawała mu znać wcześniej że chciałaby mieć kiedyś ślub, ale on miał ja w dupie. To teraz niech żałuję. Laski zawsze powinny być konkretne. Teraz jak ona też ma 28 lat to współczuję jej szukać męża, ale pewnie lepiej niż zostać z niezdecydowanym lamusem.
  • Odpowiedz
@rurarz: między urodzeniem się dziecka gdy mamy 20 lat a gdy mamy 32 lata jest spora różnica i czas na życie. Jeśli ktoś jest na dzieci zdecydowany to do kiedy mają czekać? do 40?

Tylko mi nie wmawiaj, że mi się spieszy- bo będzie to co najmniej mało trafne.

Bo istnieje tylko Seba wpadający mając 20 lat, któremu jedynie harnaś zostaje jako rozrywka albo bezdzietni z idealną karierą- nie ma nic
  • Odpowiedz
@szczym_do_ludzi: o jak #!$%@? kisne. Pod KAZDYM postem gdzie facet dowiaduje sie że laska na razie "to tylko przyjaźń" i kopie ja w dupe jest kwik i chrumkanie ze "JAK ON MUG, KOBIETY TO NIE TOWAR". Ze jak mozna tak trywialnie traktować znajomość.
No chyba że miłość i chęć bycia razem nastepne 60lat. To wtedy nie. Jak nie ma metalu na paluszku to nie warto kochać. Ba można sie odkochac w
  • Odpowiedz
@Naxster: naczytaliście się tego red pill w nadmiarze(coś tam mogą głosić prawdziwego w odniesieniu do pewnych sytuacji) i wszystko próbujecie do tego dostosować, żeby tak wyszło, że filozofia rp to prawda przenajświętsza, żeby przypadkiem nie wyszło, że jakiś różowy pasek ma jakieś wymagania i woli odejść niż czekać tysiąc lat na decyzję w lewo albo prawo.

I to sprowadzanie małzeństwa tylko do metalu na paluszku i papierka- słabe. Tzn możecie tak
  • Odpowiedz
@Prokurator1990: ale ty wiesz, ze nie kazdy ma ambicje intelektualne pokroju ameby i to ci 'naukowcy z ktorych kisniesz', zamiast skrecac dlugopisy od 17 roku zycia, czesto napedzaja postep naszej cywilizacji kosztem wlasnego dobrobytu? Ciesz sie ze swojego domu, ale, za przeproszeniem, #!$%@? sie od zycia innych.
  • Odpowiedz
@analogiczna: poczytaj moje posty bo malo znajdziesz tu ludzi dalszych od redpilla niż ja.
Nawet sfrustrowany prawaczek ostatnio mi slal screena ze w opisie do mnie ma "bialorycerz, lewak"

Wiele kobiet ma bol dupy ze facet idzie szukac chetnnej zamiast czekać milion lat na decyzje czy przyjaźń czy moze eiecej. Ponoć takie ucinanie kontaktu to taktowanie jak towar. Ciekawe ze jak sie wywala 7 lat milosci do kosza to spoko. Ja
  • Odpowiedz
  • 11
@szczym_do_ludzi dla mnie brak oświadczeń też był dużym emocjonalnym obciążeniem i rozwazalam wiele razy rozstanie z tego powodu. Widocznie ona już doszła do granicy wytrzymałości - 7 lat zwiazku, 28 lat to już naprawdę duzo.
  • Odpowiedz