Wpis z mikrobloga

Oto koniec rozmowy z Panem Markiem. Kancelaria z PIP się ze mną skontaktowała wysyłając mi formularz do wypełnienia i prosząc żebym takie zawiadomienie złożył osobiście. Dzisiaj wysyłam do nich pocztą. Możecie mówić o mnie konfident, ja po prostu spotykałem się z takimi cwaniakami w pracy, którym to "można wszystko" względem pracownika i wiem, że są to ludzie toksyczni, cwaniacy, których powinno się ścigać.

Na dole przedstawiam ostatni screen z rozmowy, który pokazuje "kręcenie" Pana Marka.

POZDRAWIAM CIEPLUTKO.

Ps. ogłoszenie może śmieszne i robi "furrore" w internecie, ale jest to złudne. Pod śmiesznymi zdaniami w ogłoszeniu mamy jawne informacje o nieprzestrzeganiu kodeksu pracy, nadgodzinach, "walce" z ITD. Jeśli komuś odpowiadają takie warunki i bycie "oranym" przez pracodawcę, to pozdrawiam :)

#januszebiznesu #januszeolx #olx #praca #pracbaza
SadoMaso - Oto koniec rozmowy z Panem Markiem. Kancelaria z PIP się ze mną skontaktow...

źródło: comment_g5Zm7ARt8sNKq8kECF9tbwY6hdmHgsOe.jpg

Pobierz
  • 50
  • 282
Szanuje mocno bo też kiedyś pracowałem u takiego janutka co przyjmował bez umowy bez badań i jeszcze na wypłacie ucinał.
Najlepsze było jak poszedłem po podwyżkę to zaproponował mi że mnie zwolni i będę mógł u niego pracować i pobierać podwyżkę czyli zasiłek dla bezrobotnych xD
@happysad to prawda, ale wydaje mi się, że jest możliwość podpisania umowy wstecz - przynajmniej ja tak miałam, że dodawałam z datą wsteczną. Szkoda, że op nie zgłosił bez tego całego gadania z kolesiem z ogłoszenia.
@magik-86: Przecież to co wrzuciłeś tylko potwierdza moje słowa.- szczególnie ostatni akapit picrel. Jeszcze rok temu tak było, że umowę pisemną można było podpisać pod koniec przepracowanego dnia. Wtedy nawet jak wpadał PiP i zastawał cały magazyn ludzi robiących latami na czarno to janusz mówił "Paaanie jakie na czarno, to nowi pracownicy i jeszcze nie zdążyłem umowy przygotować" - i nic mu nie mogli zrobić. Ale teraz musi to być umowa