Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lola88: no to chyba kwestia zdjęcia bo dobrze to wygląda
Nikt się nie bawi w dobieranie odcieni bo nie ma takiej potrzeby
To jest kwestia zdjęcia bo widać tylko frezy przy krótszych bokach a one są na około każdej deski
Nie da się dopasować kolorystycznie bo to jest naturalne drewno a nie powtarzające się wzory z fabryki
@Ortofenylofenolan_sodu: to że Ty się nie bawisz nie znaczy że nikt się nie bawi :) widziałam nieraz pięknie dopasowane panele, wiadomo że nie zawsze się da idealnie, ale kłaść tak na pałę bez ładu i składu to nieee
@Krupier: Wyszło przepięknie. Obecnie mam parkiet na mieszkaniu i właściciel też cyklinował, ale wykonał gorszą robotę...

BTW - jak sobie poradziłeś z odklejonym parkietem (u mnie w paru miejscach masakrycznie lata)? Firma też Ci to "załatwiła" w "cenie"?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mkoval33: o kurde, jak się znalazłeś w wątku sprzed 3 lat? :p

Odklejonego parkietu raczej nigdzie chyba nie miałem, nie przypominam sobie. Miałem tylko ubytki po wyrywaniu starych framug od drzwi, ale miałem też stare klepki to cykliniarz to dociął i uzupełnił.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Qer: Hej!

Trzyma się naprawdę dobrze. Wiadomo, że z czasem miejscami się rozwarstwil czy poobijał, ale to w sumie trzeba wiedzieć gdzie spojrzeć by dostrzec.

Ogółem jestem zadowolony i decyzja o odnowieniu go to była jedna z lepszych decyzji. ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Aquoss
@Krupier
Nie zastanawialiście się czy te parkiety nie były przypadkiem klejone na rokotwórczy subit?
W moim rodzinnym domu całe mieszkanie jest zrobione klepką w kwadraciki jak u @Aquoss i trochę się naczytałem o subicie i teraz się zastanawiam jak to sprawdzić...
Nie zastanawialiście się czy te parkiety nie były przypadkiem klejone na rokotwórczy subit?


@BaZyL4: nie zastanawialiśmy się.

W moim rodzinnym domu całe mieszkanie jest zrobione klepką w kwadraciki jak u @Aquoss i trochę się naczytałem o subicie i teraz się zastanawiam jak to sprawdzić...


@BaZyL4: chyba jedynie tylko odrywając jakąś klepkę.