Wpis z mikrobloga

to ty pytałeś kiedyś co z tym zrobić jakieś 2 miechy temu ?

I byli ludzie którzy proponowali to "#!$%@? bo stare dziadostwo" :)


@ciasteczkowy_monster: chyba nie, ale miałem takie rozterki. Na początku razem z lubą chcieliśmy wywalać jednogłośnie. Potem ja zacząłem się do niego przekonywać, a ona nie. Potem odwrotnie. XD

W końcu postanowiłem, że zostawiamy i jestem zadowolony z wyboru, mogę stać i się na niego patrzeć po prostu.
@turbodziura: Deska sama z sobie jest dobrym izolatorem ciepła (w sensie zatrzymuje ciepło pod sobą zamiast przepuszczać je do góry), przez co ze wszystkich podłóg jest najmniej polecana na podłogówkę. No a ogólnie z tego co czytałam to deska barlinecka jest raczej jedną z gorszych desek (chociaż najbardziej popularną). Największą kopalnią wiedzy dla mnie jest grupa na facebooku „Wyzwanie: urządzam swoje mieszkanie”, gdzie jest ponad 250 tysięcy ludzi i można poczytać
@Krupier: paneli unikaj chłopie jak ognia bo to jest na parę lat i ch*j to jasny strzela. wystarczy że nie nauczysz swojego #rozowypasek jak myć podłogę z panelami tak możesz już szukać nowych (znam takich co myli podłogę w taki sposób, że sruuu woda z wiadra na cały pokój i szmatą na sucho ( ͡° ͜ʖ ͡°)) ładny ci wyszedł ten parkiet, z ciekawości to jaki region