Wpis z mikrobloga

Ok, tym razem bez emocji. Nara ziomki, ale ten portal osiągnął poziom zbyt wysoki dla mojej osoby. Przejrzałem mikroblog z gorących z ostatnich sześciu godzin, a tu tylko tag "famemma". Nie haszuje go, bo nie chcę ściągać ludzi, których to bawi. Nie moja bajka.

W innych wykopach to przewaga polityki i innego gówna, a poziom moderacji jak dla mnie osiągnął dno kompletne z zakompleksionymi babami, które najwyraźniej potrzebują wizyty u psychiatry. O zakupujących znaleziska moderatorach nawet nie wspomnę. Będę czasem czytał, ale konto tutaj jest niestety zbyt prestiżowe dla mojej osoby.

Robię to na chłodno, bez emocji, ot portal się stoczył i umiera. Szkoda. Najlepszego Mirasy.

#wykop #usunkonto #dobranoc
  • 47
  • Odpowiedz
  • 412
@olo-bolo: zawsze mam bekę jak ktoś pisze, albo mówi "moja osoba", że niby myśli, że wychodzi na takiego erudytę.

A czyja, k*rwa, Twojego sąsiada? Ja jestem ja! ja! ja! Jak to śpiewał Gintrowski

Ja, a nie k**wa moja osoba
  • Odpowiedz
@olo-bolo: Mordo, przez 4,5 roku dodałeś na ten mikroblog 35 wpisów i 166 komentarzy, czyli nie da się ukryć, że nie zrobiłeś nic żeby jakkolwiek na poziom tego portalu wpłynąć, nic od siebie nie wniosłeś do tworzenia tej społeczności tylko biernie czerpałeś z niej i Ty nie masz jakiegoś poczucia, że tak po ludzku nie wypada narzekać i robić jakichś scen jak rozkapryszona 14 latka w trakcie okresu, bo portal i
  • Odpowiedz
@olo-bolo: uwielbiam wpisy takich ludzi jak ty. Przez pare lat nazbierali kilka akcji i większość to plusy, ale sie srają o content na stronie. Czemu sami nie zaczniecie postować czegoś, żeby podwyższyć własny komfort?
  • Odpowiedz
@olo-bolo: Ja ostatnio musiałem dać tag polityka i sejm na czarną liste, bo wykopki komentujące każde jedno mrugnięcie Chołowni, Kaczki czy Tuska już mnie #!$%@?ło i nie mogłem na to patrzeć. Bez tego nie idzie normalnie wykopu przeglądać.
  • Odpowiedz