Wpis z mikrobloga

@Scabbe Już pisałem. Nie bądź naiwny. Nie napalaj się, chociaż rozumiem, że przy pierwszym aucie ciężko. Dopóki nie zobaczysz, to ze zdjęć można tylko gdybać. Stanu technicznego na zdjęciu nie zobaczysz, a to on jest najważniejszy.
@Scabbe: 2.0, 208ps (180k na sofcie przejechane), full skóry, navi pro, zmieniarka, 2008 rok, stan srodka oprocz fotela kierowcy jest idealny, bo tylko ja tym autem jezdzilem, nie było w nim nic wozone, auto waliło tylko trasy, miasta nie widziało nigdy, nikt mi tego nie kupi za wiecej niz te 3k bo ma 350 na blacie a wyglada 50x lepiej niz trupy z 150k ;) auto technicznie perfekcyjne, bo sam jestem
2.0, 208ps (180k na sofcie przejechane), full skóry, navi pro, zmieniarka, 2008 rok, stan srodka oprocz fotela kierowcy jest idealny, bo tylko ja tym autem jezdzilem, nie było w nim nic wozone, auto waliło tylko trasy, miasta nie widziało nigdy, nikt mi tego nie kupi za wiecej niz te 3k bo ma 350 na blacie a wyglada 50x lepiej niz trupy z 150k


@estkt: Jesteśmy w Polsce. To Twoje e91 2008r
@Jokker: bez przesady, do bogatości to jej jeszcze brakuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) te eslajny to ona ma przecież tylko podoklejane, w dodatku 2001 rok ona ma tak zniszczone plastiki w środku ze to zemsta, jedynie ta skóra multifunkcja i 4x elektryka ją nieco ratują.