Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dowiedziałem się, że mój #rozowypasek ukradła mi pieniądze. Od jakiegos czasu moj rozowy dziwnie się zachowywał tj telefon ciągle zablokowany i pisała z kimś albo brała ze sobą do łazienki. Udało mi się podejrzeć gest odblokowania i jak przypadkiem zostawiła i poszła pod prysznic ppdejrzałem wiadomości. Okazało się, że pisze z naszym wspólnym znajomym którego kiedyś poznaliśmy na urodzinach kumpla.
Błagała go, żeby oddał jej pieniądze, które miałem schowane w domu tj 2,5 tys zł bo mieli romans i wmówił jej, że zabierze ją do pracy do Niemiec i załatwi tam mieszkanie i robote. Tylko miała dać mu kase a on wziął pieniądze, pojechał sam i kontakt się urwał. Ponoc trwało to 3 miesiace. Powiedzialem, ze ma tydzien na oddanie kasy albo sprawa trafia na policje i kazałem wracać do rodziców. Najlepsze, że teraz pisze, że przeprasza i zebym jej wybaczył po tym jak zarypała mi kase i chciała zwiać z jakimś frajerem za granice. Powiedziałem ze jak nie ma niech powie rodzicom co zrobiła i pozyczy od nich bo jak zglosze i tak się dowiedzą. Najlepsze że bylismy razem 4 lata i zaczynala truć mi o ślubie a pieniądze miałem na pierścionek przeznaczyć zaręczynowy.
Oczywiście powrotu już nie ma jedyne czego mi szkoda to tych 4 lat bo pieniadze to mały pikuś za to, że dowiedziałem sie z kim mieszkałem. Sprawdzajcie swoje rozowe mirki jak tylko widzicie cos podejrzanego.
#logikarozowychpaskow #zalesie #oszukujo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
  • 147
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: afery z policją może po dżentelmeńsku odpuść? Różowa już poniosła gigantyczną karę:

- dała d... byle typowi
- chciała uciec z nim jak ostatnia szmata
- oszukała ciebie, ale została pięknie nabita w butelkę przez tego tam cfaniaka
- długoletni związek diabli wzięli
- wyszło na jaw co kombinowała i będzie jej z tym wszystkim wstyd do końca życia. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Tylko nie bądź
  • Odpowiedz
@Kaba___JK:

Statystyki też wskazują częściej na facetów jako powód rozpadu związków, rozwodów,


xDDDDDDDD
daj linka do tych statystyk

Puściłam sie z kolegą z pracy? TO TWOJA WINA nie byłeś już taki jak kiedyś.

WYSOKI SONDZIE DEJ ELIMENTE BO JA BIEDNA KOBITA ZAGUBIONA TO WINA TEGO POTWORA KTURY MJE OGRANICZAŁ A DZIECKO CZARNE SIE URODZILO BO NA WAKACJE BYLISMY W CHISZPANII HEHE.
  • Odpowiedz
@Kaba___JK: "#!$%@? mnie ta płciowa solidarność stulejarska. Ludzi trzeba sprawdzać niezależnie od płci," - wszyscy ludzie to #!$%@?, niektórzy po prostu cenią się wyżej niż inni. A tak na serio, to jesteś z gestapo że chcesz wszystko kontrolować?
  • Odpowiedz
@Dariel: Napisałeś komentarz, więc umiesz pisać. Czyli umiesz też czytać. To przeczytaj, do czego odnosi się to, co napisałem, bo jest to odpowiedź do tego, co znalazło się w oryginalnym wpisie.
  • Odpowiedz
@Kaba___JK: wiem do czego się odnosi. OP ma problem, miał podejrzenia, dlatego sprawdził. Ty napisałeś ogólnie o sprawdzeniu, więc zakładam, że chodziło Ci, aby każdy sprawdzał każdego. Tak się nie da.
  • Odpowiedz
@Dariel: Bez obrazy, ale poległeś tutaj z logiką całkowicie. OP dał ogólną radę, żeby sprawdzać różowe, kiedy ma się podejrzenia. Ja napisałem, że to jego wciskanie klasyfikacji płciowej jest niesprawiedliwe.
  • Odpowiedz