Wpis z mikrobloga

@LeXinPL: oprocz spięcia łopatek bardzo polecam robienie wyciskania z zatrzymaniem na dole. Pozwól sztandze przez sekunde a nawet dwie wbić sie w klatke, a poźniej energicznie wyciskaj. Klatka pracuje najmocniej wlasnie przy tych dolnych 10cm, im wyżej tym wiecej roboty przejmują barki i triceps
@LeXinPL: Jeśli czujesz, że z barków idzie, to znak że masz kąt blisko 90*. Trzymaj ramiona lekko bliżej siebie. Poza tym pamiętaj o poprawnym mostku i retrakcji łopatek. By utrzymać mostek naciskaj nogami od ziemi dobrze sie zapierając. Najlepiej to filmy KFD pooglądać i się nauczyć od podstaw albo spytać jakiegoś ogarniętego lokalnego koksa na siłowni.
@Marek_Kodrat: tak właśnie zawsze robię, mimo wszystko zakwasów na klatce piersiowej jeszcze nie czułem

@Rizzo: spróbuję jutro, dzięki kolego

@quest0: ramiona mam 45 stopni, tak jak na wszystkich filmikach polecają, retrakcję robię, mostek też (może nie jak tutaj, ale jest

@latarnikpolityczny: jak wyżej, pamiętam o tym wszystkim, pełna kontrola jest, ostatnio nawet kupiłem rękawice by usztywnić nadgarstki bo mi schodziły
@LeXinPL: klatę poczujesz jak rozszerzysz ramiona czyli przejdziesz na wyciskanie kulturystyczne nie trójbojowe. Poza tym mozesz nie czuć danego mięsnia jeśli masz dysproporcje siłowe i pracę wykonuje inny mięsień silniejszy.