Wpis z mikrobloga

Gratulacje dla dwóch idiotów. Gość się pyta jak może się zabić a oni podtykają mu pomysły. To tak jakby pomóc założyć komuś pętle na szyję i jeszcze kopnąć w taboret.
Tak o was mowa @noizu i @psychokid
Nie ważne czy napisaliście, żeby tego nie robił ale daliście mu pomysł jak może to zrobić. Idioci.
#samobojstwo #wykop #gownowpis
Nie wiem jakie tagi żeby trafić do większego grona odbiorców ale nie pochwalam takiego zachowania i pluje wam w twarz.
Nitrovin - Gratulacje dla dwóch idiotów. Gość się pyta jak może się zabić a oni podty...

źródło: comment_U1wqYPBdLEOXb4gKovKfcPiTmITW3two.jpg

Pobierz
  • 22
Jak dodajesz ss to chociaż go nie tnij. Myślałem że to śmieszkowanie nie miałem na celu pomóc komuś w samobójstwie dlatego też napisałem bo myślałem że ktoś z ciekawości naukowej napisał ... A po drugie napisałem żeby udał się do psychologa
@Nitrovin
  • 0
@PsychoKid nie wyciąłem jakbyś nie zauważył tylko zrobiłem ss na telefonie i chciałem złapać nicki. Nie ważne co myślałeś, jak ktoś się pyta jak się zabić to nie mówisz mu #!$%@? jak to zrobić. Czaisz?
@Nitrovin tylko że typ nie napisał ze chce to zrobić , myślisz że bym #!$%@? pomógł komuś się zabić ja #!$%@? robisz dym o nic masę takiego gówna jest na forach i nie tylko ...
  • 0
@PsychoKid mi też odpowiedział, że nie chce tego zrobić z tym, że w wpisie nie napisał tego. Tylko zapytał wprost bez informacji czy to zrobi czy nie. Także na nic tu te denne tłumaczenia.
@Nitrovin ja nie mam z czego się tłumaczyc... Widziałem więcej takich postów na wykopie i ludzie wyzywali żeby ktoś to coś zrobił...tak przyznaje że pierwsze zdanie mojego komentarza nie było stosowne i jeżeli wyłapie bana będzie to słuszne . Ale z tym że kogoś namawiam lub pomagam w samobójstwie się nie zgodzę
  • 0
@PsychoKid no to przykro mi, że się nie zgodzisz.
Mogłeś nie pisać jak to zrobić, bo tak jak napisał Mirek wyżej jest to przyczynianie się do samobójstwa. Jak masz coś głupiego napisać to wgl nic nie pisz. Druga część twojego komentarza ok. Ale po co podawałeś info jak to zrobić? Tak się nie robi i już.
Gość się pyta jak może się zabić a oni podtykają mu pomysły.


@Nitrovin: Bardzo niebezpiecznie jest tak pisać, policja może to uznać za podżeganie do samobójstwa. Mieliśmy już taką sprawę tutaj, kilka osób dla żartów podało autorowi wpisu sposoby na samobójstwo. Policję żarty te nie rozbawiły, żartownisie zostali wezwani na przesłuchanie. Jak dalej sprawa się potoczyła - niestety nie wiem, Wykop nie jest tu stroną w sprawie, dlatego nie otrzymujemy takich
  • 0
@a__s no dokładnie, dlatego w takim przypadku, gdy ktoś pyta jak to zrobić nie powinno się podawać sposobów na odebranie sobie życia. Bo raz, że jest to karalne a dwa komuś może stać się krzywda.

@PsychoKid @noizu
Proszę bardzo, bohaterzy.
Nie czuje sie bohaterem w tej sytuacji i wiem że to co napisałem nie było na miejscu . Ale Moderacja w tym i @a__s powinna bardzo szczególnie obserwować "#samobojstwa" i kontrolować co się tam dzieje bo co drugi post jest o tym jak ktoś nie może się zabić. Dlatego ten hasztag dodałem już do czarnej żeby więcej nie pisać takich głupot jak w ostatnim komentarzu ... Mam nauczkę jeżeli będę musiał
w tym i @a__s powinna bardzo szczególnie obserwować "#samobojstwa" i kontrolować co się tam dzieje bo co drugi post jest o tym jak ktoś nie może się zabić.


@PsychoKid: Zarówno obserwować jak i zgłaszać takie sprawy policji może każdy użytkownik tego serwisu. I tego staramy się Was uczyć. Nie możecie polegać jedynie na mnie czy na moderacji - moderatorzy najczęściej pracują w panelach zgłoszeń, widzą tylko te treści, które zostaną