Wpis z mikrobloga

Weszłam dziś rano na twitter i fejsbuk i oba portale zawalone poniższym zdjęciem. Nie wiem co pan Biedroń chciał tym zdjęciem przekazać, wg mnie jest wulgarne, obrzydliwe i dosłownie nawiązuje do seksu i homoseksualizmu.
Wrzucając takie zdjęcia, sam się uprzedmiotawia i sprowadza do poziomu geja co lubi w pupę.

Jakie zdanie mają mirki?

#kiciochpyta #4konserwy #neuropa #homoseksualizm #bekazlewactwa
a.....5 - Weszłam dziś rano na twitter i fejsbuk i oba portale zawalone poniższym zdj...

źródło: comment_SHiMyWmNJbTBLyCv0nZAcncBPFrzRItX.jpg

Pobierz
  • 162
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alejandra15: To dowodzi jedynie ograniczonej wyobraźni. Podczas seksu można dawać można również głowę albo rękę, ale to może jeszcze jeszcze sztuka tajemna i w Polsce nieznana ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja wiem, że to pojedyncze przypadki są, ale zastanawiające jest jak niektóre konserwy interesują się gejowskimi odbytami.
a.....d - @alejandra15: To dowodzi jedynie ograniczonej wyobraźni. Podczas seksu możn...
  • Odpowiedz
i nie powinno się robić na tym polityki.


@Siotson: Napisałeś, że Biedroń w jakiś sposób krzywdzi homoseksualistów, co jest zwyczajnym urojeniem. To, że ktoś nie boi się mówić o tym, że będąc mężczyzną jest w związku z mężczyzną nie znaczy, że 'robi na tym politykę'. Jeśli branie udział w akcjach edukacyjnych/walczących o prawa człowieka, to robienie na tym polityki to mam nadzieję, że jak największa liczba osób będzie to robić.
  • Odpowiedz
Napisałeś, że Biedroń w jakiś sposób krzywdzi homoseksualistów, co jest zwyczajnym urojeniem.


@artpop: przecież wytłumaczyłem w jaki sposób krzywdzi homoseksualistów. Jeśli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to nie mogę ci pomóc.

To, że ktoś nie boi się mówić o tym, że będąc mężczyzną jest w związku z mężczyzną nie znaczy, że 'robi na tym
  • Odpowiedz
@alejandra15 moje zdanie jest takie że wystarczyło wejść na jego profil na którym przyznaje że to fotoszopka ale jest ogólnie zadowolony z efektu który w zamierzeniu miał sprawić #boldupy takich osób jak Ty a wyszło wręcz przeciwnie bo jak się okazuje większość ludzi jednak to poczucie humoru ma zamiast metrowe kija w tyłku.
  • Odpowiedz
Wg mnie dość zabawne. Ale oczywiście mirki będą oburzonw, że jak to tak, nie wypada i q ogóle żałosny poziom żartu.... Gdzie na każde twoje oburzenie w jakiejkolwiek sprawie (na szybko: gwałty jakiejś mirabelki, śmierci dziecka celebryty czy brata polityka, zbieranie na leczenie, zaginięcia, holokaust) odpowiadają żeby wyjąć kija z d--y xD Ale zażartuj z odmiennej orientacji - ooo przesadziłeś!!!!!11!!! xD
  • Odpowiedz