Wpis z mikrobloga

Testujemy z niebieskim Aventusa i szczerze mówiąc dupy nie urywa xD Tzn ładny zapach, drewniano-owocowo-kadzidlany, ale sporo juz takich drogich testowałam i uważam że za 1000zł to powinno być coś wyjątkowo pięknego, albo uber niszowego, albo killer-zabójca, albo chociaż ekstrakt perfum. Oprócz tej odlewki dotarły też Loewe 7 i przy nich Aventus tak słabiutko wypada że szkoda ryja strzępić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#perfumy
Pobierz pinkquartz - Testujemy z niebieskim Aventusa i szczerze mówiąc dupy nie urywa xD Tzn ...
źródło: comment_20tfIvLOHYQl2sPuYVS7ztdWR1UZqwDW.jpg
  • 32
@bartekarta: jedna z opinii tych za 10k

Wspaniałe perfumy. Co prawda jestem przez nie po rozwodzie, bo żona jak się dowiedziała o kredycie pogoniła mnie w pieruny ale mam to gdzieś. Od tygodnia nic nie jadłem i się nie myłem bo oszczędzam, ale za to zapach jaki wokoło roztaczam doprowadza wszystkich ze schroniska dla bezdomnych do orgazmu. Policjanci jak zabrali mnie z dworca głównego, to zamiast od razu zawieść do schroniska
@Trollusek te według mnie niczym nie różnią się od dobrych perfum za 200-300zł, ale są zapachy za które warto zapłacić tyle. Niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju, tytany trwałości, cudowne kompozycje
@AyyLemao wiem że polecane, dla mnie są po prostu przehajpowane, bo raczej podpasują większości mężczyzn
@pinkquartz: nigdy mnie nie porwał Aventus, bardzo przeciętny zapach i zawsze jak kogos pytałem co o nim sądzi to każdy przechodził obojętnie. Generalnie mało co z Creeda jest dla mnie warte uwagi, jedynie zauroczył mnie chyba tylko Virgin Island Water, ale trwałość 2h i projekcja zerowa przy takiej cenie są niewybaczalne. Silver Mountain Water też ciekawe, ale mam Al Wisam Day za 1/50 tej ceny i z lepszymi parametrami ( ͡
@pinkquartz: dodatkowo ostatnio ponoć mocno zreformulowany pod kątem parametrów.
Mam odlewkę + kilka klonów które już poszły w świat.

Creed robi spoko zapachy, ale Aventus to dla mnie przerekamowana woda brzozowa na sterydach dla faceta 50+
1000 zł ? Wolne żarty, ale kto ludziom zabroni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pinkquartz: Jak zaczynałem przygodę z perfumami to ktoś opisał kiedyś gdzieś, że Aventus pachnie jak... wnętrze w lamborghini albo jakimś drogim samochodzie. Jednocześnie jest najbardziej uniwersalnym crowd-pleasure zapachem i w moim mniemaniu średniakiem, ale to kwestia gustu.

@Smutne_Oczy_Drobiu: Fajna historia xDDD
@pinkquartz: no już bez przesady z tym, że Loewe lepsze. Aventus taki fajny naturalny przyjemniaczek, zwłaszcza w słoneczną, cieplejszą pogodę, tak do czterech stówek by był spoko, ale ten hajp wiadomo - #!$%@?. Inna sprawa, że jednak nadal patrzymy z polskiej perspektywy. ¯\_(ツ)_/¯

Z tych drogich to TF Private Blend urywają dupę pod każdym względem, chociaż ceny flakonów też są generalnie ciężkie do zaakceptowania. Tylko pozycjonowanie marek, to już dłuższa dyskusja.