Wpis z mikrobloga

@madry_i_mieciutki: Niestety Polska to nadal smutny kraj, który w żadnym wypadku nie jest przyjazny obywatelowi. Z każdej strony zastanawiają się jak człowieka upodlić, złapać na wykroczeniu bezsensownych przepisów czy ukarać (najlepiej w sposób finansowy).

Odwiedziłem już wiele krajów w Europie jak i na Świecie i w żadnym (poza Polską) nie spotkałem się z wlepianiem mandatów za przechodzenie na czerwonym (gdy nic nie jedzie), przechodzenie kilkanaście metrów od przejścia dla pieszych czy
chciałem zwrócić uwagę, że to prawo jest po prostu niecywilizowane


@madry_i_mieciutki: jest niecywilizowane, ale jest i dopóki się nie zmieni to każdy musi go przestrzegać lub liczyć się z konsekwencjami. Proste.
@madry_i_mieciutki: Wiem, że wykop to nie jedna osoba, ale pewnie znalazłoby się paru tak myślących XD

mandaty za przechodzenie na czerwonym gdy nic nie jedzie, w miejscu gdzie ruch jest minimalny?

A CO WAS PANISKA PRAWO NI OBOWIONZUJE? ŚWIATŁA POSTAWILI TO TRZA STAĆ CZEKAĆ

mandaty za przekraczanie prędkości?

KUUUURŁA PRZECIE TU DWA PASY SO TO MOŻNA BEZPIECZNIE SZYBCIJ, TO DWAJŚCIA LAT TEMU TYLKO ZNAK POSTAWILI KUUURŁA
@madry_i_mieciutki: nie mogę uwierzyć w te komentarze zniewolonych umysłów. Czerwone światło, świetna widoczność, nic nie jedzie a Ty stój jak ten kołek bo prawo tak mówi. W dupie mam prawo, które nie bierze pod uwagę tego, że mam swój mózg i potrafię zadbać o swoje bezpieczeństwo. Nie potrzebuję do samodzielnego myślenia pana policjanta z pałką i bloczkiem na mandaty. W dupie mam prawo, które działa przeciwko zdrowemu rozsądkowi.
Prawo nie może