Wpis z mikrobloga

@madry_i_mieciutki: Skrzyżowanie Pułaskiego z Małachowskiego nieopodal dworca. Droga wiodąca do terenów kolejowych, gdzie ruch jest minimalny. Ewentualnie wjeżdza tam ktoś zaparkować i tyle. Ale światła dla pieszych są, choć nie wiadomo po co.
I właśnie to jest ulubione miejsce drogówki. Zaczajają się na parkingu i łapią rowerzystów i pieszych, którym nie chce sie czekać długich sekund na czerwonych światłach na drodze, po której nikt nie jeździ.
Dlaczego policja tam stoi? Bo
Pobierz MalyJasio - @madryi_mieciutki: Skrzyżowanie Pułaskiego z Małachowskiego nieopodal dwo...
źródło: comment_2zonE9XqCzMtNB00irHFnThjKYPRAOHd.jpg
to studentów przepisy nie obowiązują?


@pitu120: byłeś kiedyś na zachód od Polski i widziałeś jak wygląda normalne podejście policji do przechodzenia na czerwonym świetle lub w miejscach do tego nieoznakowanych przejściem dla pieszych?
Albo innymi słowy, czy uważasz że administracja i ludzie którzy zaprojektowali infrastrukturę dla pieszych i samochodów są nieomylni i czasem nie popełniają bezsensownych błędów?
@madry_i_mieciutki costam costam zobaczylem nie doslyszalem bo bylem za daleko ale sie wypowiem xD
#!$%@? studenckie scierwo, jak trzeba isc po wodke albo na imprezke to kazdy dorosly i powazny a gdy pojawia sie odpowiedzialnosc to panie ja student biedak jestem za tysiac miesiecznie zyc musze.
@lukaszlew77: świetne potownanie, pojezdzij czasem po mieście samochodem i zobacz co potrafią wymyślić piesi oraz rowerzysci. Rozumiem że takie samo zdanie masz w sytuacji samochodow? Dlaczego mam stać na czerwonym jeżeli widzę że nic nie jedzie?
@madry_i_mieciutki: Ale komu ty to piszesz, przecież już po komentarzach widać ilu nadal w Polsce mamy, nawet wśród młodych, Homo Sovieticusów. Wolą żeby wszyscy mieli tak samo #!$%@?, zamiast żeby wszyscy mieli tak samo dobrze. Tak w imię równości xD. Sam pamiętam jeszcze w liceum dostałem identyczny mandat. Ślepa uliczka blisko centrum, samochód jak raz na 10 minut przejechał, to było dużo, bo większość to było zaopatrzenie sklepów, bo tam nawet