Wpis z mikrobloga

@DiPiero: w Niemczech taryfikator przewiduje 5 euro kary za przechodzenie na czerwonym świetle. Powszechne jest jednak przymykanie oka gdy ulica jest pusta (potwierdzam, robiłem to przy niemieckim policjancie kierującym ruchem). Więc taki to "Ordnung"
  • Odpowiedz
@madry_i_mieciutki: Też się identycznie nadziałem u siebie w mieście. Taki #protip, na wszelki wypadek na czerwonym lepiej przechodzić obok pasów jak sie spieszy. W razie lipy 5 dych taniej

Naruszenie obowiązku korzystania z przejść dla pieszych podczas przechodzenia przez jezdnię lub torowisko – 50 zł
  • Odpowiedz
@czlapka: mam takie same odczucia. A jak widzę jak wypisują mandat(za czerwone) babci która nie sprawiła żadnego zagrożenia i ona płacze że ma minimalną emeryturę i musi za to mandat opłacić to pęka mi serce normalnie. Oczywiście spisują tylko babcię bo reszta(sprawna ruchowo) pouciekała.
  • Odpowiedz
@madry_i_mieciutki wiesz co, inżynierowie na uczelni się uczą a nie ruchają, ale co możesz o tym wiedzieć XD moje zdanie jest jedyne dobre a każdy kto się nie zgadza jest pasywno agresywny i można go zjechać że nie rucha. Zakop za debilizm opa
  • Odpowiedz
@madry_i_mieciutki: np we Wroclawiu w okolicy PWr bardzo dobrze ze przyjezdzjaa i wlepiaja mandaty za zle parkowanie, bo to co studenci o----------a tam to jest jakis kosmos i normalni ludzie po prostu nie sa w stanie funkcjonowac tam niestety bo studenci robia co chca bo musza koniecznie pokazac sie fura na uczelni zamist skorzystac z komunikacji ktora mimo wad wcale taka zla nie jest we Wroclawiu.
Wszystko ma dwie strony
  • Odpowiedz