Wpis z mikrobloga

@madry_i_mieciutki nie znajdziesz tu zrozumienia. Jak widac czesc komentujacych jak by mialo sygnalizator z czerwonym na srodku pustyni to by stali az umra z glodu. To normalne ze jak mam widocznosc 100 czy 200 m w kazda strone i nic nie jedzie to ide.
  • Odpowiedz
@rafgg: nie potrzebuję bata, bo jestem na tyle cywilizowany, że nie naruszam zasad prd, a jeśli je już by mi sie zdarzyło naruszyć to liczyłbym się z konsekwencjami. Wymagam stosowania się do prawa również od innych uczestników ruchu drogowego, bo to ma znaczny wpływ na bezpieczeństwo jazdy w tym na zmniejszenie ilości kolizji/wypadków.

nie pokazywali ci kiedyś w szkole filmików, żeby nie przechodzić na czerwonym świetle oraz tylko po pasach?
  • Odpowiedz
@madry_i_mieciutki: to jest najwieksza patologia polskiej policji wyrabianie targetów na mandaty żeby pokazać która komenda osiąga największe zyski XD kuźwa z instytucji mającej w założeniu ochronę obywateli od dziesięcioleci przerobiona na maszynkę do nabijania kabzy
  • Odpowiedz
@travis_ To znaczy, że prawo jest zawsze mądre i zawsze trzeba go bezrefleksyjnie przestrzegać? Gdyby tak było, to komunizm nigdy by nie upadł, a ustroje nigdy by się nie zmieniały.
  • Odpowiedz
@terwer358: ja jestem przeciwko jakiemukolwiek lamaniu prawa.Natomiast jestem za obalaniem malorozsadkowych przepisow.Stojac o 3 nad ranem przed pasami bo czerwone kilka minut gdzie auta przejezdzaja raz na pol godziny obok mojego osiedla to dla kogo jestem zagrozeniem jakbym przeszedl sobie?
W nowym jorku na manhattanie gdzie mieszka z 2mln ludzi a w ciagu dnia zjezdza sie drugie tyle do roboty jakos nie jest to problemem przechodzenie na czerwonym a wszystkim
  • Odpowiedz
chciałem zwrócić uwagę, że to prawo jest po prostu niecywilizowane


@madry_i_mieciutki: Policja jest organem wykonawczym a nie ustawodawczym, więc dlaczego plujesz na ludzi, którzy po prostu wykonują swoje obowiązki?
  • Odpowiedz