Wpis z mikrobloga

@JohnMilton: ludzie wyżej chyba pracują w kiepskich korpo. Polecam się pokazac z dobrej strony, bedziesz miał przychylność twojego przełożonego. Miej trochę pokory i ucz się jak najwiecej od innych pracowników. Im większa wiedza tym bardziej wartościowy dla nich bedziesz co da ci perspektywy rozwoju kariery.
  • Odpowiedz
@majkkali czyli lepiej nie myć zębów, bo się ludzie śmiejo? ¯_(ツ)_/¯ Jeżeli dorośli ludzie śmieją się, że dbasz o zdrowie i higienę, to radziłbym zmienić pracę.

@bialkovski potwierdzenie otrzymania zadania, raporty postępów i wszystko co dokumentuje twoja pracę i jej postęp w formie pisemnej z datami.
  • Odpowiedz
@majkkali: pracuje relatywnie krótko bo młody jestem :D zalezy czy chcesz w życiu byc tym który ciagle się opieprza i cieszy się/narzeka mając pensje przeciętna czy wolisz osiągać co raz wiecej, mysle ze kwestia podejścia do życia. Korpo to dobry początek kariery wiec warto to wykorzystać
  • Odpowiedz
@PrawaNogaBoga: I tu się zgadzam. Teraz mądrze prawisz. Jednak widziałem też wiele osób pracujących w korpo przez wiele wiele lat i wiesz co? Zbyt dużo nie osiągnęli, mimo, że zawsze byli przykładnymi pracownikami, miłymi, itp, itd. Korpo to dobry początek i... no właśnie tylko to - początek :) No chyba, że dostaniesz propozycje CEO, CTO czy tam CFO ;)

@makrel_gieldowy: Spoko, rób co chcesz. Wyraziłem tylko swoje zdanie.
  • Odpowiedz
@JohnMilton: Zrobiłeś coś zajebiście dobrze? Ponad kompetencje twojego stanowiska? Coś co usprawnia pracę zespołu? Coś, czego nie musiałeś?

Zapisuj. Codziennie zapisuj co zrobiłeś wartościowego i ew dlaczego było wyjątkowe. Jak będziesz się przygotowywał do rozmowy o awans/podwyżkę taka lista jest warta złoto.
  • Odpowiedz