Wpis z mikrobloga

W Gdańsku świetna, zimowa pogoda, więc może by tak jakieś piwo zorganizować? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tym bardziej, że już z pół roku nie było, jeszcze człowiek przez grzech zaniechania wytrzeźwieje, czy coś. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapraszamy do Szkota na 19:03 w piątek 12.01!

Zapraszamy również osoby, które nigdy nie były! Wbrew plotkom nie gryziemy i czasem jest nawet ciekawie ;)
@Zayaweczka obiecał, że nie przyjdzie, więc nie będzie się odgrażał #!$%@? za tradycyjne wypokowe powitanie. ( )

W planie: tradycyjnie najpierw browary, potem shotowanie po kolejnych knajpach na mieście, potem kebab i znów shotowanie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


[ #trojmiejskiewykopiwo #gdansk #gdynia #sopot ]
  • 102
Wołam zainteresowanych (120) z listy trojmiejskiewykopiwo
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @IrvinTalvanen @nowik @Out0fControl @alma_ @Bladi89 @parasolki @Zkropkao_Na @pozzytywka @Bartek2016 @VeryApe @Luxik @PanKtos @piaskovitz @kyudo @Slowbro @Marmite @Cavaron @Czerw2 @marchewkowa @Adammik @Saashaa @sower @maciekawski @cabis @hrbmx @irma1990 @Rajca @HansJurgen @Tryglav @ncpnc @stworzak @kto_ma_potrzymac_dwie_dychy @Splot @susi33 @mysteq @sneakerro @veti @bgonzo @h540tueihroy4ewpi5rutewripotjeorit @JezelyPanPozwoly @Roballo @mikkeboss @
@sailor_73:
My na wykopiwo idziemy, nie na wykoparty. :)
Łiskacza też chyba mają.
A zaraz obok masz flisaka, który jest nastawiony na serwowanie mocniejszych trunków. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@FPNgda: za czasów jak ja tam zaglądałem chyba na wniosek dyrekcji CKUMiE która chciała ograniczyć spożywanie alko wprowadzili zakaz obsługi uczniów szkół mundurowych , trzeba było ściągać marynarki przed wejściem :)