Wpis z mikrobloga

Właśnie wyczytałem że Nasza nowa Pani Minister Finansów ma AŻ całe 2500 zł + 2000 USD oszczędności... .
Ale za to ma 324 tys zł kredytu + dodatkowo dała się wpędzić w kredyt w frankach na kwotę 112 tys CHF ... jednym słowem jest większym gołodupcem niż większość z Nas ...
Ta Pani PROFESOR od finansów jest tylko teoretykiem który swojej niby wielkiej wiedzy nie umie nawet wykorzystać do prowadzenia własnego domowego budżetu i przełożyć jej na faktyczne pieniądze ...
Jakoś ciężko mi uwierzyć ze taka osoba nie zadłuży nas do końca .
Fotka Pani minister dla zwiększenia czytelności :)
#polityka
źródło: comment_gMlG9skqPcwqbDgHBDLCiOt7glRHVfFA.jpg
  • 26
@like_a_sailor: To że niektórzy to debile to inna sprawa. Mój brat chętnie wziął 100tys franków (jak kurs był powyżej 3.5). Znał lokalizacje w której będzie się budował i wiedział, że zaczną tu się budować ludzie majętni więc kupił ziemie za gotówkę (wtedy to były jeszcze grosze). Kurs franka jest aktualnie jaki jest (3.56zl) ale ziemia brata i dom wzrosły cenowo bardzo mocno przez ostatnie lata przez to kto się tu buduje.
@Myrcin-: Właśnie, że kupowali wtedy i po części dlatego tak frank urósł(bezpieczna waluta na czas kryzysu). Zresztą kto przy zdrowych zmysłach bierze kredyt gdy frank jest tak nisko. Trąbiło się o tym mocno, że kryzys blisko, giełdy szalały w tym forex (czasy hossy). Ryzyko było bardzo duże, zbyt duże żeby pakować się wtedy w kredyt.

Oczywiście ja mogę jedynie za siebie się wypowiadać bo tym się interesuje.
Ale za to ma 324 tys zł kredytu + dodatkowo dała się wpędzić w kredyt w frankach na kwotę 112 tys CHF ... jednym słowem jest większym gołodupcem niż większość z Nas ...


@pajratus: A jakie ma nieruchomości i ile są warte?