Wpis z mikrobloga

matowicze, kończy mi się yerba i czas uzupełnić zapasy ( ͡° ͜ʖ ͡°) macie coś fajnego do polecenia?
najlepiej mało pyłu, teraz przerobiłem praktycznie wszystkie mate green, więc raczej szukałbym czegoś poza, najbardziej chyba ziołowe albo smakowe mieszanki mi siedzą, także pewnie jakieś pajarito i union hierbas wrzucę...
miał ktoś kontakt z yerbą verde mate? wygląda zachęcająco, a jak sam susz? jak ktoś pił to jakie smaki poleca/nie poleca?
#yerba #yerbamate #yerbamatewykopclub
Gall1916 - matowicze, kończy mi się yerba i czas uzupełnić zapasy ( ͡° ͜ʖ ͡°) macie c...

źródło: comment_tA833hBXZjV9qxTSNNkrgguhKRquwaga.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gall1916: Z verde mate to sprawa na dwa uda - uda się albo się nie uda. Na przykład katuava albo energie guarana są super, ale cactus de juarez i frutos tropicales to dla mnie porażka totalna. Ale trzeba przyznać, że pyłu zero.
  • Odpowiedz
@Gall1916 Przeklejam mój komentarz z innego wpisu na ten temat.

Znajomy też ich tyle nakupił I po jakimś czasie zaczął go wkurzać ich smak. Na plus dla tych, którzy nie lubią mocno dymnych yerba mate to ta nie ma prawie w ogóle tego w smaku i gorycz za tym idącej. Składa się ponoć w 98% z liści i 2% gałązek, bez pyłu oraz jest tylko suszona. Spotkałem się już dwa razy
  • Odpowiedz
@CainReen: o, dzięki, właśnie mało opinii na ich temat znalazłem, ale złożyłem już zamówienie pół godzinki temu, w tym dwie verde właśnie, katuava i guarana, zobaczymy co to za wynalazek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz