Wpis z mikrobloga

Co sądzicie wykopowi drodzy koledzy? Podłoga i jej kolory ofc nie są zachowane, a ten bambus (XD) to oczywiście tylko wypełniacz w projekcie. Ta szafka z lewej to coś mi trochę tak nie pasuje, ale w sumie nie wiem co można tam zrobić. I zamiast tego bambusa myślałem, żeby dać cegiełki. Jest również pomysł ze szklanymi płytami [ofc nie lustra XD], ale wolę chyba cegiełki (tylko nie wiem jakie tam spasują z białymi szafkami i drewnianymi blatami).
#mieszkanie #architekturawnetrz #architektura #wnetrza #kuchnia #meblujzwykopem
James0n - Co sądzicie wykopowi drodzy koledzy? Podłoga i jej kolory ofc nie są zachow...

źródło: comment_ocGRllrfjtz142UJwvS9pLzZWrn36ACS.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@James0n: dla kogoś czy dla siebie?

Lodówka będzie ci się obiać o blat, sugeruję również zrezygnować z obrazu (zaraz będzie cały w tłuszczu) na rzecz wyższej szafki traktując ją jako schowko-spiżarkę. Nie masz również wygodnego miejsca na blacie na przygotowanie posiłków, blat o szerokosci jednej szafki to imo mało i będziesz się wkurzał, szczególnie że kuchnia dosyć duża a będzie niepraktyczna :)
  • Odpowiedz
@James0n: ja bym nie dawał niczego, co bedzie się wyróżniać w sumie. moze byc czarny, skoro pare elementów tam bedzie czarnych (okap, kuchenka). No i tak jak @lunaria mowi, masz mało miejsca na przygotowywanie potraw. Lodowka tez powinna sie otwierac w drugą stronę (od blatów). To wyglada na tyle miejsca, ze ja bym tam wstawił wyspe :P
  • Odpowiedz
@lunaria: Sobie. Nie no ten obraz to tam nie będzie. Myślałem nad
->pólkami na górze (nie połączonymi z szafką dolną)
->nad obniżeniem do jednego poziomu na całej długości
->wydłużeniem szafki aż do sufitu (tylko wtedy będzie troszkę jak dwie wieże z 2 stron)

Lodówkę w sumie mamy w jednym mieszkaniu w takim sposób i jest okej i nie ociera, więc no nie wiem czy to będzie problemem
  • Odpowiedz
@James0n: robilem kuchnie rok temu. Rada: miejsca na gary nigdy za malo. Kazda szafke zabudowuj pod sam sufit. Zamienilbym jednak polowe szafki po lewej stronie na kolejne 60cm blatu chyba. Albo z 30cm chociaż.
  • Odpowiedz
@test_user: To inne mieszkanie z tym zdjęciem :D

Co do wyspy to jednak miejsca jest tam mniej niż na wizualizacji i wyspę dałoby się pewnie zrobić ale jednak salon z aneksem ogromny nie jest i miejsca za dużo by nie zostało.
  • Odpowiedz
@James0n: jak przedłużysz tam blat to i tak nie będziesz zbytnio z niego korzystał, bo całe życie kuchni dzieje sie pomiędzy kuchenką-lodówką-wodą, nie będziesz biegał tu w jedno tu w drugie i blat ci się zrobi miejscem na szpeje, miski z owocami, sokowirówki i inne p--------y, które lepiej schować dla ogólnego wyglądu kuchni. rozumiem, że zlewu nie chcesz ruszać, ale moze by się dało przesunąć o jedną szafkę kuchenke i
  • Odpowiedz
@James0n: ja bym blat przedłużył. Nic mnie tak w kuchni nie w-----a obecnie, jak brak miejsca, żeby coś położyć, czy pokroić itp. Nie licz, że jak masz zmywarkę, to naczynia nie będą Ci zagracały blatu, bo zawsze sie jakiś garnek tam zawieruszy
  • Odpowiedz