Wpis z mikrobloga

Powoli zaczynam rozglądać się za mieszkaniem w #warszawa . Napotkałem pierwszy problem - mieszkanie od dewelopera czy z rynku wtórnego?

Jak to jest z tym całym deweloperem? Co się stanie jesli kupię mieszkanie które jest w budowie i deweloper upadnie? co z kasa? Jakie sa plusy i minusy?

- Wykończeniówki się nie boje bo mam pewnego i taniego gościa od tego.
- Póki co mam gdzie mieszkac i mi sie nie spieszy więc moge poczekac nawet +2 lata - najbardziej liczy sie zeby nie przeplacic.

Z tego co patrzyłem mieszkania od dewelopera sa czesto duuuuzo tansze wiec gdzie tkwi haczyk?( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kiciochpyta #budownictwo #mieszkanie #deweloperka #mieszkania #nieruchomosci
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wacek_1984: Mi się udało i mam wszytko oprócz windy (2 piętro). Mam też więcej, czyli murowaną piwnicę ok 8m2 o co dziś bardzo ciężko i w mieszkaniu tak grube ściany, że w ogóle nie słychać sąsiadów.
  • Odpowiedz
@Ataxia: To nie tylko takie problemy ale poczytaj sobie na tym forum o deweloperze jak sprzedaje dziurę w ziemi
http://www.urbanity.pl/mazowieckie/warszawa/osiedle-zielone-bemowo,b12547
Mają bum i to czują. Poczytaj sobie o odalony w Warszawie jak im się żyje.
Znam przypadek co dziewczyna kupiła mieszkanie a nagle po 2 latach od zamieszkania sprzedała mieszkanie bo do pracy autem z własnego garażu nie mogła wyjechać. Firmy to też firmy niektóre z kapitałem zakładowym 5 tyś
  • Odpowiedz